Fansi i Shakira-s iu shpëton rojeve dhe ngjitet në skenë, donte vetëm një foto

17/10/2018 - 23:02

Këngëtarja Shakira ka fansa të çmendur në të gjithë botën. Ashtu është dhe një djalë, i cili gjatë një koncerti në Meksikë është ngjitur në skenë duke u shpëtuar rojeve të sigurisë dhe duke iu afruar Shakira-s për ta takuar e për të bërë një foto me të.

Shakira është treguar shumë e dashur me të dhe e ka përqafuar, por menjëherë ndërhynë rojet e sigurisë, të cilët kanë dashur ta largojnë prej andej fansin duke e tërhequr në mënyrë të dhunshme.

Por, ai nuk largohet dhe qëndron i përqafuar pas idhullit të tij duke u munduar të shkrepë një foto. Pasi e pa që as rojet dhe as djali nuk po dorëzoheshin, këngëtarja i ka larguar rojet duke i realizuar dëshirën fansit, i cili pasi bëri foton e përqafoi dhe u largua.

Djaloshi quhet Axel Escobar dhe të njëjtën gjë ka bërë edhe 7 vite më parë në një koncert të Shakira-s dhe e ka publikuar foton e vitit 2011 duke theksuar thjeshtësinë e këngëtares, që e ka lejuar sërish të bëj foto.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ditën e djeshme, aktori i njohur i humorit, Olsi Bylyku, festoi 21-vjetorin e tij të lindjes e sigurisht që nuk mungonin urimet e shumta

Robert Berisha sot cilësohet si një nga meshkujt më tërheqës të showbiz-it shqiptar dhe ka arritur të fitojë zemrat e të gjithëve.

Pasditen e sotme, violinisti shqiptar me famë botërore Olen Çesari ishte i ftuar në emisionin “Ftesë në Pesë” prej ku foli për fëmijërinë

Këngëtarja shqiptare nuk do të jetë më shtetase shqiptare.

Lidhja e përfolur në media mes moderatores së njohur Arbana Osmani dhe regjisorit të emisionit “Dua të të bëj të lumtur”, Eduart Grishajt

Meghan Markle mund të ketë lindur. Është ky dyshimi i mediave britanike dhe që ka filluar të shpërndahet nga të gjithë mediat botërore.

Armina Mevlani është mjaft aktive në ‘Instagram’ dhe herë pas here publikon momente nga përditshmëria.

Moderatorja, Rudina Magjistari rrallë flet për vajzën e saj, por këtë herë ndodhi dhe në emisionin që ajo drejton ku e ftuar ishte Egla H

Në një intervistë për revistën "Class", këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Miriam Cani ka treguar pse nuk ka marrë pjes

Nëse çështja me Interin duket se mori një zgjidhje të përkohshme, Mauro Icardi tashmë po përballet me një tjetër betejë, këtë herë brenda