Fansja e maskuar tenton të hyjë në shtëpinë e re të Justin Bieber (FOTO)

15/04/2019 - 13:55

Një fanse u arrestua të dielën jashtë shtëpisë së Justin Bieber dhe Hailey Baldwin në Beverly Hills. Policia nuk ka dhënë asnjë detaj për gruan. 

25-vjeçari dhe gruaja e tij 21-vjeçare kanë vetëm pak ditë që janë shpërngulur në shtëpinë e re 8.5 milionë dollarëshe në Beverly Hills.

E dyshuara kishte vendosur një shami në kokë dhe syze për tu maskuar. Para se të arrestohej, ajo po fliste në telefon me dikë pikërisht kur ndodhej përballë shtëpisë së ciftit.

Ajo u kap nga një oficer që patrullonte zonën, i cili dyshoi se ajo kishte qëllim të hynte në shtëpinë e Bieber.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Nuk e ka fshehur kënaqësinë e të qenit edhe këtë vit fitues, por si kompozitor.

Adi Krasta rikthehet sërish në ekran. Këtë herë jo më në Shqipëri, por në një television në Kosovë.

Teksa iu përgjigjet pytjeve të fansave në Instagram, moderatorja Nevina Shtylla ka zbuluar planet e së ardhmes.

Këngëtarja e njohur, Soni Malaj është mjaft aktive me postimet e saj në rrjetet sociale ku vazhdimisht poston foto nga përditshmëria apo

Këngëtarja Ingrit Gjoni është rikthyer pas në kohë duke risjellë në vëmendje fillimet e karrierës së saj.

Pasditen e djeshme në emisionin “Ftesë në 5” ishte e ftuar modelja Klaudia Kalia, ku foli për jetën e saj dhe angazhimet që lidhen me mod

Kantautorja e njohur amerikane Taylor Swift është shpallur si këngëtarja më e paguara në botë për vitin 2019 sipas revistës ‘Forbes’.

Tani që nuk është në politikën aktive, duket se ish-kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë, Jozefina Topalli, ka më shumë kohë për të kaluar

Për herë të parë Brad Pitt iu është adresuar jetës së tij private.

Pak kohë më parë Robert Berisha habiti të gjithë kur me anë të një postimi në rrjetet sociale njoftonte se ai dhe Nora ishin ndarë.