Fejohet aktorja e njohur amerikane

14/05/2019 - 20:13

Aktorja e njohur hollivudiane Jennifer Lawrence është lidhur në fejesë me partnerin e saj Cooke Maroney.

Në fejesën e çiftit ishin të pranishëm familjarët dhe miqtë e tyre më të afërt.

Aktorja u shfaq mahnitëse e veshur me një fustan të gjatë në ngjyrë rozë, i cili ka kushtuar 2.300 dollarë.

Çifti u përfol nga mediat se ishin së bashku që në qershor të vitit 2018 dhe në shkurt të 2019 Cooke i propozoi aktores me një unazë diamanti.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Kylie Jenner është njëra prej femrave më të pëlqyera në gjithë botën dhe falë pamjes së saj tërheq vëmendjen gjithmonë.

Merita Halili është një ndër këngëtaret më të preferuara dhe të njohura të muzikës popullore, e cila ka depërtuar në të gjitha skajet e S

I rritur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, shqiptaro-amerikani i njohur me emrin e artit, Big Cruz, ka vendosur që të rikthehet në vend

Aktorja e njohur turke, Farah Zeynep Abdullah ka zgjedhur jugun e Shqipërisë për të bërë pushimet.

Një agjent 007 më ndryshe se kurrë.

Njësoj si Blendi Fevziu, edhe moderatori Sokol Balla ka zgjedhur që këto pushime t’i kalojë me fëmijët e tij. 

E bukur, elegante dhe plot finesë, Adrola Dushi, modelja e njohur duket perfekte, por në fakt, ashtu si ne edhe ajo ka disa vese.

Irina Shayk nuk dëshiron të duket "e përsosur" gjatë gjithë kohës.