Fejohet Lady Gaga!

16/10/2018 - 17:39

Lady Gaga është fejuar përsëri! Ajo është ndër personazhet më të përfolura të skenës muzikore dhe atë të filmit kohët e fundit.

Lady Gaga po merr shumë vëmendje që nga fillimi i shfaqjes së filmit ‘A Star is Born’, ku ajo aktron në rolin kryesor e gjithashtu ka shkruar edhe këngët e filmit.

E megjithëse është folur mjaft shumë edhe për tërheqjen mes saj dhe aktorit Bradley Cooper, me të cilin luan në film, realiteti është krejt ndryshe.

Këngëtarja dhe tani aktorja e suksesshme ka zbuluar se është fejuarin me të dashurin e saj Christian Carino, gjatë një mbrëmje të organizuar nga revista ‘Elle’ për femrat në Hollywood, ku ajo ka falënderuar publikisht ‘të fejuarin e saj Christian’. 

Dyshja janë bashkë që nga shkurti i vitit 2017 dhe Gaga gjithmonë ka folur ëmbël për dashurinë që po përjeton. Ndryshe, ajo ka pushtuar kinematë botërore e madje edhe top listat me albumin me këngët nga filmi ku luan.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ditën e djeshme, aktori i njohur i humorit, Olsi Bylyku, festoi 21-vjetorin e tij të lindjes e sigurisht që nuk mungonin urimet e shumta

Robert Berisha sot cilësohet si një nga meshkujt më tërheqës të showbiz-it shqiptar dhe ka arritur të fitojë zemrat e të gjithëve.

Pasditen e sotme, violinisti shqiptar me famë botërore Olen Çesari ishte i ftuar në emisionin “Ftesë në Pesë” prej ku foli për fëmijërinë

Këngëtarja shqiptare nuk do të jetë më shtetase shqiptare.

Lidhja e përfolur në media mes moderatores së njohur Arbana Osmani dhe regjisorit të emisionit “Dua të të bëj të lumtur”, Eduart Grishajt

Meghan Markle mund të ketë lindur. Është ky dyshimi i mediave britanike dhe që ka filluar të shpërndahet nga të gjithë mediat botërore.

Armina Mevlani është mjaft aktive në ‘Instagram’ dhe herë pas here publikon momente nga përditshmëria.

Moderatorja, Rudina Magjistari rrallë flet për vajzën e saj, por këtë herë ndodhi dhe në emisionin që ajo drejton ku e ftuar ishte Egla H

Në një intervistë për revistën "Class", këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Miriam Cani ka treguar pse nuk ka marrë pjes

Nëse çështja me Interin duket se mori një zgjidhje të përkohshme, Mauro Icardi tashmë po përballet me një tjetër betejë, këtë herë brenda