Fejohet Lenjani, kjo është bukuroshja që ia vodhi zemrën

Postuar: 17/07/2017 - 11:19

Muajt e nxehtë të verës janë stina e preferuar edhe e dasmave për futbollistët e Kombëtares shqiptare. I fundit që ka vendosur të shkëmbejë unazat është Ermir Lenjani, i cili kurorëzoi me fejesë dashurinë e tij me bukuroshen Hermelinda.

Lajmin e zyrtarizoi vetë ish-mbrojtësi i Ren, i cili postoi foto të ceremonisë së fejesës. 27-vjeçari duket i veshur mjaft shik përkrah të fejuarës së tij që ka zgjedhur një fustan të kuq. Ne nuk na mbetet veçse t’i urojmë kampionit kuqezi jetë të lumtur dhe të trashëgohet.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Joleza Koka, e njohur për disa deklarata të veçanta, duket sikur është martuar në fshehtësi të plotë gjatë kësaj vere.

   Florjan Binaj është një nga aktorët e preferuar të publikut i cili famën e mori nga spektakli i humorit "Portokalli" me rolet si polic

   Këngëtarja Rezarta Shkurta ka realizuar setin më të fundit fotografik me vogëlushen e saj Hera.

Noziy është një ndër reperët më të pëlqyer dhe të kërkuar, nëpër koncerte të ndryshme brenda dhe jashtë Shqipërisë.

Sia publikoi ditën e djeshme klipin zyrtar të këngës më të re “Rainbow”, e cila do të jetë kolona zanore e filmit të animuar “My Little P

Dafina Zeqiri gjithmonë është diferencuar nga kolegët e saj, për stilin e veçantë që sjell në tregun muzikor.

Burime pranë Televizonit Publik bëjnë me dije për “Who” se emisioni “Pasditja ime” në RTSH, do të rikthehet së shpejti në sezonin e ri.

Një moment i veçantë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në emisionin “Procesi Sportiv” ku ka qenë i ftuar edhe sulmuesi i Partizanit, Edgar Ça

   Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, më në fund më duket se e ka gjetur sozinë e saj. Madje, edhe ajo është e famshme.

   Një nga reperët më të njohur në Shqipëri ka pësuar aksident automobilistik.