Fifi braktis kompaninë menaxhuese për Florin

13/03/2019 - 21:35

Fifi tashmë pjesë e Threedots. Prej kohësh në media është përfolur për marrëdhënien mes këngëtares Fifi dhe kantautorit Flori.

Në fillim u aludua se mes tyre kishte një lidhje, megjithatë më vonë u zbulua se dyshja është duke punuar për të sjellë një duet. Mirëpo, kjo nuk do të jetë hera e parë që këngëtarja Fifi po bashkëpunon me labelin ‘Threedots’.

Ndonëse ajo prej vitesh është pjesë e shtëpisë diskografike “Max Production” së fundmi ‘Iconastyle’ tregon se Fifi ka braktisur bashkëpunëtorët e vjetër dhe tashmë është bërë pjesë e labelit Threedots.

Në një intervistë të dhënë pak muaj më parë teksa është pyetur se nëse do të jetë pjesë e Threedots, Fifi është përgjigjur:

“Po, nuk i dihet”, dhe tashmë në bion e saj të ‘Instagramit’ ku ajo gjithmonë mbante emrin e ‘Max Production’ është vënë re që Fifi e ka hequr atë duke treguar kështu se nuk është më nën menaxhimin e kompanisë së njohur.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Rudina Magjistari është një ndër moderatoret më të njohura shqiptare dhe më të dashura për publikun.Ajo poston shpesh foto në rrjetet soc

Rudina Dembacaj ishte këtë herë si e ftuar “Në Kurthin e Piter Pan”, në Tv Klan ndryshe nga një vit më parë ku ka qenë pjesë e emisionit.

Kushërira e ylli të Hollywood, Sylvester Stallone ka mbetur e vdekur në një aksident tragjik në Ukrainë.

Lady Gaga është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes së mediave rozë.

Olta Boka ka thënë gjithmonë që është në një lidhje dhe është e lumtur, por vetëm kaq dhe nuk ka treguar asgjë më shumë.

Rozana ka treguar historinë interesante si ka vendosur të zmadhojë gjoksin e saj.

Nëse jeni grua dhe keni menduar ndonjëherë se përse marrëdhënia juaj nuk funksionon, atëherë Jennifer Lopez ka përgjigjjen.

Pas një bjondes Kejvina Kthella, Ermal Mamaqi ka zgjedhur tashmë një brune si velinën e emisionit të tij.

Hailey Baldwin ka pranuar se fansat e fiksuar pas bashkëshortit të saj Justin Bieber e irritojnë.

Këngëtari dhe kompozitori i famshëm Scott Walker ka vdekur në moshën 76-vjeçare.