Fifi mbështet Loredanën: Sido që të shkojë kjo histori, jam me ty

24/05/2019 - 16:34

Akuzat për mashtrimin e çiftit zvicerian që e kanë vënë në qendër të vëmendjes reperen Loredana Zefi prej disa ditësh, bënë që ajo të anullonte të gjitha koncertet e saj.

Lajmin e trishtë këngëtarja e dha përmes një postimi në Instagram. Por Loredana ka marrë mbështetjen e këngëtares Fifi. 

“Loredana, edhe pse nuk njihemi personalisht, si nga Ferizajt që jemi të dyja, sido që do shkojë kjo histori, e ke mbështetjen time, vajzë! Unë jam me ty!,”-ka shkruar Fifi në InstaStory.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ditën e sotme ka qarkulluar në media lajmi se moderatorja dhe aktorja e humorit, Rudina Dembacaj i ka dhënë fund martesës 3-vjeçare me ba

Prej kohësh këngëtarja Rezarta Shkurta i mungon muzikës pasi i është dedikuar plotësisht biznesit të saj.

Këngëtari i njohur nga Kosova, Genc Prelvukaj ka marrë nënshtetësi shqiptare.

Është aktorja italiane më e vlerësuar dhe e njohur në botë.

Një ditë më parë, në media qarkulloi lajmi se televizioni “InTV” do të mbyllet për shkak të tërheqjes së drejtuesit të ri, çka ka bërë që

Këngltarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha disa ditë më parë publikoi këngën “Not 20 anymore”, një hit që ia dedikoi vetes me

Tri ditë më parë aktorja Silvia Navarro e njohur në Shqipëri si “Paloma”, publikoi në Instagram një foto e cila u komentua shumë.