Flori feston sot ditëlindjen, Klajd Haruni dedikim të veçantë

24/08/2019 - 09:28

Këngëtari dhe kantautori i njohur Flori Mumajesi feston sot ditëlindjen.

Një nga personat që është gjithmonë pranë Florit, Klajdi Haruni, i ka bërë një dedikim të veçantë.

"Eshte shume e rralle te njohesh nje njeri te tille ne jete, me nje shpirt kaq te madh, me nje miresi qe duket me kilometra, eshte fat te punosh dite e nate me ty, te mesosh cdo dite, te kalosh momente nga me te trishtuarat deri tek me te bukurat, dite me dite. Une do te mbetem gjithe jeten vllai yt i vogel qe te do shume... Gezuar ditelindjen vllai im... Rrugen e kemi te gjate bashke...", shkruan Klajdi në foton e postuar në rrjete sociale.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Në emisionin e natës së kaluar, moderatorja Roza Lati ishte ulur në kolltukun e të ftuarit në “Why Not” në TV Ora.

Artisja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora ka uruar 12-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës.

Sir Elton John është detyruar të ndërpresë koncertin e tij në Zelandën e Re pasi u sëmur nga pneumonia.

Këngëtarja Genta Ismaili kohët e fundit është shpesh në qendër të mediave prej kohës kur u zbulua lidhja e saj e dashurisë me partnerin t

Kur këngëtarja e njohur Jennifer Lopez performoi në Super Bowl në fillim të këtij muaji, ajo i dëshmoi botës se mosha është me të vërtetë

Për herë të parë, që prej largimit nga mbretëria, Harry dhe Meghan janë fotografuar bashkë ditën e Shën Valentinit.

Çifti shumë i komentuar i showbizit, Tuna dhe Patris Berisha janë përfolur prej ditësh për një ndarje të mundshme. Fillimisht këngëtarja

Moderatorja e njohur, Floriana Garo, ka festuar ditëlindjen një natë më parë. Ajo ka zgjedhur ta kalojë këtë moment të veçantë pranë mike

Këngëtari i njohur Nicky Jam po martohet!

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai nëpërmjet një postimi të bërë në Instagram.

Prezantuesja e emisionit “Love Island”, Caroline Flack ka ndërruar jetë në moshën 40-vjeçare.