FOTO/ Bleona Qereti mbulohet dhe fal namaz

21/01/2018 - 18:20

Ajo di gjithmonë sesi të jetë në qendër të vëmendjes së mediave edhe pse prej kohësh nuk po prezanton ndonjë projekt muzikor.

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti, njihet për ekstravagancën dhe stilin e jetesës luksoze që bën.

Destinacioni i saj i fundit janë Emiratet e Bashkuara dhe nga atje ka postuar një foto ku shihet e mbuluar me shami dhe më pas një video teksa fal namaz.

Mund ta merrni vetë me mend se komente të natyrave të ndryshme kanë qënë të shumta!

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një koncert i Dua Lipës për të shënuar përvjetorin e parë të muzeut Louvre Abu Dhabi u anullua për shkak të stuhisë së madhe të shiut.

Konflikti mes këngëtares Enca Haxhiaj dhe reperit Noizy, ishte lajmi që i çuditi jo pak të gjithë në fillim të vitit 2017.

Disa javë më parë, Fatma dhe Alfio Rrotani u dorëzuan dhe pranuan përpara të gjithëve se janë kokë e këmbë të dashuruar.

Rita Ora ishte ftuar mbrëmë në "People's Choice Awards" ku i mahniti të gjithë e veshur me një fustan blu.

Zjarri katastrofal, i cili ka shënuar edhe shumë viktima në Kaliforni, ka djegur edhe shtëpinë e ish-misit të njohur shqiptar, Valbona Ço

Zanfina Ismaili tregon përvojën më të keqe shëndetësore që ka pasur në jetë.

Personazhet që ai ka sjellë ndër vite padyshim e kanë bërë publikun të qeshë, por mesa duket ka dhe nga ata që mund të jenë indinjuar nga

Olti Curri ka hyrë në shtëpinë e re dhe ku ka më mirë sesa ta nisësh me këmbë të mbarë dhe me një gjë të ëmbël si hasudja.

Kate Upton ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë me bashkëshortin Justin Verlander.