FOTO/ Marina Vjollca takon ish-të dashurin e Kylie Jenner

24/04/2019 - 16:57

Pas shkëputjes nga televizioni, moderatorja Marina Vjollca ka udhëtuar në vende të ndryshme të botës, bashkë me bashkëshortin Getoar Selimi.

Disa muaj më parë çifti ishte në SHBA ku takuan emra të njohur të muzikës ndërkombëtare, një prej të cilëve është reperi Tyga, ish i dashuri i miliarderes më të vogël në botë, Kylie Jenner.

Marina ka publikuar një foto në InstaStory ku shfaqet pranë reperit, ndërsa shkruan "throwback", duke treguar se takimi është bërë më parë. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pasi hoqi dorë nga modelingu, Angla Martini do të sjellë shumë shpejt librin me sekrete nga jeta e saj, për të cilin ka dhënë një intervi

Britney Spears ka kaluar një periudhë të vështirë kohët e fundit dhe duket se kjo ka ndikuar edhe në perceptimin e saj për jetën.

Pas 11 ditë nga shpallja e ndarjes, aktori Liam Hemsworth ka nisur procedurat e divorcit nga këngëtarja Miley Cyrus.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa është imazhi i ri i firmës "Yves Saint Laurent".

Modelja shqiptare Adrola Dushi prej disa vitesh është zhvendosur në Amerikë për të zhvilluar karrierën e saj në tokën e ëndrrave.

Këngëtari Flori Mumajesi është shfaqur për herë të parë në publik pas lajmeve për gjendjen e tij të rrënuar ekonomike.

Pas 6 vitesh lidhje çifti i njohur i showbiz, aktorët Katie Holmes dhe Jamie Foxx nuk janë më bashkë.

Në muajin maj të këtij viti, aktorja e njohur Almeda Abazi u bë nënë për herë të parë.

Fundjavën që lamë pas, këngëtari i njohur Erik Lloshi i dha fund beqarisë duke u kurorëzuar në martesë me partneren e tij, Rominën.

Katie Holmes dhe Jamie Foxx i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre 6-vjeçare.