FOTO/ Moderatorja e njohur prezanton publikisht bashkëshortin

21/01/2018 - 15:46

Moderatorja e njohur e ekranit është treguar gjithmonë e kujdesshme për sa i përket jetës së saj private, duke mos postuar pothuajse asnjëherë foto me bashkëshortin e saj.

Jo vetëm Jonida Shehu, por edhe bashkëshorti, skenografi Albi Çifligu ka vepruar njësoj. Në llogaritë personale të tyre nuk gjen pothuaj asnjë foto bashkë, por momente nga puna dhe nga projektet e tyre.

Ka qenë vetë Jonida e cila mbrëmjen e djeshme, ka postuar një foto së bashku me Albin, në Instastory, ku shkruan “E dua”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Familja e këngëtarit të njohur shqiptar, Shkumbin Ismaili është shtuar me një pjesëtar të ri.

Meghan Markle dhe Princi Harry njoftuan javën e kaluar se presin fëmijën e parë, teksa filluan turneun në Australi, Zelandën e Re, Fixhi

Moderatorja e njohur Fiori Dardha i ka prekur të gjithë ndjekësit e saj përmes një postimi në Instagram teksa ka ndarë me ndjekësit e saj

Teksa vazhdojnë turneun e tyre në Australi, gjatë një fjalimi në Sydney Princi Harry ka dhënë edhe disa indicie për shtatzëninë e Meghan.

Aktorja që luajti rolin e Melania Trump si një striptiste në videon e reperit T.I është shpehur se ka marrë një numër kërcënimesh me vdek

Kur vjen puna te veshja dukesha e Sussexit nuk gabon kurrë.

Këngëtari i njohur Bujar Qamili ka treguar së fundmi detaje nga projektet e tij të fundit muzikore.

Programi i fundjavës, “Shiko kush luan”, erdhi edhe këtë të shtunë plot argëtim e surpriza.

Me ardhjen në jetë të Ajkës, Xhensila u shkëput për disa muaj nga muzika, por sot këngëtarja shumë e dashur për publikun i gëzoi të gjith