FOTO+18/ Bleona Qereti “çmend” “Instagram”-in me foto nudo

Postuar: 12/10/2017 - 08:26

Ajo njihet tashmë për guximin e saj të tepërt në çdo aspekt artistik dhe për hiret e saj bombastike, të cilat ka vendosur që t’i nxjerrë në pah me foto provokuese.

Bleona Qereti ka postuar në “Instagram” një tripletë fotosh koveri në të cilat shfaqet nudo e shtrirë në një mbulesë pellushi me një palë perla rozë në qafë.

Tepër sensuale dhe joshëse, Bleona duket një seksbombë e vërtetë në këto foto!

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Këngëtari u bë i njohur pas vlerësimit me 0 pikë për Elhaida Danin.  Por sot këngëtari ka preferuar të bëhet pjesë e të Dielës Shqipta

   Drilon Hoxha aktori i ri dhe i talentuar shqiptar u bë i njohur për herë të parë në shfaqjen televizive, “Ti vlen”, ku u vlerësua nga

   Pasditen e sotme, finalistët e "Kënga Magjike" janë mbledhur në "E diela shqiptare" siç ndodh çdo vit pas përfundimit të spektaklit.

   Historia e sotme e “Ka një mesazh për ty”, ku një nga katër vajzat suprizoi babain e saj, nxiti Ardit Gjebrean të fliste për herë të p

   Këngëtarja Fifi ishte një nga pretendetet kryesore e Këngës Magjike, por ajo u rendit e treta.

   Muzikanti i njohur britanik i pop-rock-ut, Chris Rea humbi ndjenjat gjatë një koncerti live në Oksford, dje në mbrëmje, por tani ndodh

   Vajza e vogël e Presidentit të Republikës, Ilir Meta, Era ka publikuar në rrjete sociale një foto ku zbulon disa foto kur ka qenë e vo

Presidenti amerikan Donald Trump u përpoq të më puthte në buzë në një nga ashensorët e "Trump Tower".

Anxhela Peristeri u shpall fituese në edicionin e 19-të të festivalit “Kënga Magjike”me këngën “E çmendur”.