Futbollisti shqiptar jep lajmin e bukur, do të bëhet baba për herë të parë

20/05/2019 - 07:56

Futbollisti shqiptar Granit Xhaka, i cili luan për kombëtaren zviceriane, do të bëhet baba për herë të parë. 

Ka qenë vetë Xhaka i cili ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale lajmin e bukur.

"Mami dhe babi po të presin", shkruan futbollisti krahas fotos ka shfaqet me duart në barkun e rrumbullakosur të bashkëshortes, Leonitës, pa zbuluar gjininë e bebit.

Një lajm i tillë është mirëpritur nga fansat  të cilët kanë uruar çiftin.

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mommy & Daddy waiting for you

 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Menaxheri i disa artistëve të famshëm përfshirë reperit shqiptar Azet, i cili është shumë i njohur në Gjermani, ka humbur jetën.

Dua Lipa raportohet se e kalon gjithë kohën me vëllanë e Bella dhe Gigi Hadid, Anwar.

Është kthyer në trend tashmë, të cilit nuk i kanë rezistuar shumë personazhe të njohura, rimodelimi i buzëqeshjes.

Moderatorja e "Dite e Re" në "Ora News" është aksidentuar dje (e shtunë, 22 qershor 2019) rreth orës 12 të mesditës, në autostradën Tiran

Mbrojtësi shkodran i Kombëtares Shqiptare Elseid Hysaj i ka dhënë fund beqarisë mbrëmjen e djeshme, në një dasmë spektakolare të zhvillua

Kristiano Ronaldo kur është me pushime nuk është një klient i zakonshëm.

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga dhe futbollisti Alban Hoxha po përjetojnë një romancë prej më shumë se tri vitesh.

Këngëtari i muzikës rock, Renis Gjoka është bërë baba për herë të parë.

Reperi S4MM ka publikuar këngën e katërt të albumit muzikor, titulluar “E preferume”.

Pasi u lajmerua se Meghan Markle dhe Prince Harry do të ndaheshin nga bamirësitë që bënin së bashku me Prince Ëilliam dhe Kate Middleton,