Gaga dhe Cooper nisin bashkëjetesën?

20/07/2019 - 08:25

Interpretimi natën e ndarjes së çmimeve Oscar do të ishte vetëm fillimi i thashethemeve për një histori dashurie mes Bradley Cooper dhe Lady Gaga-s. I pasuar me ndarjen e të dyve nga partnerët e tyre, lajmi që po bën bujë këto ditë në mediat rozë është ai i një bashkëjetese të mundshme të aktorit me Lady Gaga-n. Fotografitë në të njëjtat shkallë ku u pa të dilte edhe Irina Shayk me valixhen e saj, pasi u nda nga Cooper, sipas të përjavshmes In Touch përforcojnë zërat se Gaga ka shkuar të jetojë në apartamentin e 44-vjeçarit në New York.

Bradley dhe Irina u ndanë rreth një muaj më parë, por duket se tashmë kanë rënë dakord edhe për kujdestarinë e vajzës së tyre 2 vjeç, e cila do të jetojë herë me të atin dhe herë me mamanë e saj, nisur edhe nga angazhimet profesionale që ata kanë. Pas ndarjes nga Cooper edhe Shayk ka nxitur thashetheme për një romancë të re, teksa është fotografuar pranë drejtorit kreativ britanik të Vogue, Alec Maxwell.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Cristiano Ronaldo ka blerë një prej apartamenteve më të shtrenjta në Portugali.

Mbrëmjen e djeshme në emisionin "Soiree" në Top Channel ishte nata e Durrësit dhe mes të ftuarve nga qyteti bregdetar ishte edhe moderato

Shumë kohë më parë moderatorja Fjodora Fjora dhe stilisti Joni Peçi kanë pasur një debat të ashpër në emisionin "Opinion".

Dy këngëtaret shqiptare me famë botërore, Dua Lipa dhe Bebe Rexha do të jenë pjesë e sezonit të ri të spektaklit  të njohur ‘The Voice’.

Më 9 dhjetor të vitit të kaluar bota e muzikës mori lajmin e hidhur për vdekjen e reperit të njohur Juice WRLD.

Ditën e djeshme, aktorja dhe modelja Pamela Anderson përmes një ceremonie të fshehtë u martua në Malibu me 74-vjeçarin Jon Peter.

Pas shkëlqimit të saj absolut në edicionin e 26-të të Screen Actors Guild Awards dhe shpresës që “u injektoi” fansave të saj për një rikt

Debati në rrjetet sociale i dy miqve Bes Kallaku dhe Ermal Mamaqi, duket se u shua, por tani që po afrohet premiera e filmit ‘I Love Trop

Aktorja turke Hazal Kaya, e njohur në Shqipëri me rolin e Nihalit në serialin "Dashuri e ndaluar", në muajin nëntor të vitit të kaluar so

I ftuar sot në emisionin “Wake Up” në Top Channel, moderatori dhe producenti Ermal Mamaqi ka zbuluar shifrën e kostos së filmit të tij "I