'Gara me Berishën', Rama hap konkurs në FB

13/12/2012 - 12:58

TIRANË- Kryesocialisti Rama ka postuar në adre-sën e tij në Facebook një konkurs, ku fton ndjekësit e tij të bëhen pjesë e një gare nga e cila njëri do të dalë fitues dhe do t’i dhurohet një Ipad (kompjuter dore, me vlerë të konsiderueshme).

 “Fotografo ndryshimin për t’u bërë pjesë e garës. Festojmë së bashku festat e fundvitit!”, shkruan Rama në profilin e tij në Facebook. “Fotografo Ndryshimin” është link-u më i ri të cilin kryesocialisti e ka bërë pjesë të profilit të tij e ku ftohet çdokush që të postojë foto. Fituesi do të dalë ai, fotoja e të cilit do të ketë grumbulluar më shumë “like”. 

“Ky është një konkurs fotografie: Ideja e ndryshimit përmes fotos së postuar nga ti! Nëse je nga 15 deri në 25 vjeç, posto një foto nevojën për ndryshim ose ndryshimin e ndodhur para syve të tu”, thuhet në njoftimin e faqes që të shfaqet menjëherë pasi ke klikuar mbi titullin e madh. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Prej 17 vitesh, aktorja e njohur Pavlina Mani dhe bashkëshorti i saj, regjisori Pirro Mani janë larguar në Shtetet e Bashkuara të Amerikë

Aktorja e njohur turke Alina Boz ka qenë gjithmonë e komentuar për rolet e saj të shumta në telenovelat turke nga të cilat mori dhe famën

Ish-zëdhënësja e Partisë Demokratike, Laura Vorpsi u bë nënë për herë të dytë pak muaj më parë.

Këngëtarja e famshme, Lady Gaga ka rënë nga skena gjatë performancës së saj të fundit në Las Vegas pasi po mbahej në krahët e një fansi k

Ndonëse, Kylie Jenner dhe Travis Scott kanë disa javë që janë ndarë, kjo gjë duket se nuk ka ndikuar aspak në marrëdhënien me vajzën e ty

Trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha është mjaft e ndjekur në rrjete sociale dhe padyshim, postimet e saj janë mjaft të komentuara.

Pak ditë më parë, Tayna solli projektin me të fundit të titulluar "Sicko", i cili ndryshe nga këngët e tjera të reperes nuk është një dis

Startoi mbrëmjen e djeshme në ekranin e një prej televizioneve, talent show më i ri, ndër më të veçantët organizuar këto kohë në ekranet

E ftuar në emisionin e mëngjesit “Wake Up” në Top Channel, Sako ka folur për jetën e saj, karrierën dhe futbollin.

Aktorja amerikane Helen Elizabeth Hunt, fituese e çmimit 'Oskar', është përfshirë në aksident në Los Anxhelos dhe ka përfunduar në spital