Gashi kërkon të dashur, por ka një kusht

19/06/2019 - 12:05

Reperi me origjinë shqiptare, Gashi po arrin sukses në industrinë ndërkombëtare muzikore. Ai është shumë aktiv në rrjete sociale ku dhe ka zbuluar disa detaje nga jeta e tij personale. 

Gashi kërkon një të dashur por ka një kusht që nuk dihet nëse do ju pëlqejë vajzave.

"Kërkoj një të dashur që ta kuptojë se jam single,"-shkruan reperi.

Ndërsa më pas ndau edhe një mesazh për fansat.

"Janë kaq shumë njerëz që ju duan. Mos u fokuso tek ato që nuk të duan,"-shtoi Gashi.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

E ftuar në emisionin e mëngjesit “Wake Up” në Top Channel, Sako ka folur për jetën e saj, karrierën dhe futbollin.

Aktorja amerikane Helen Elizabeth Hunt, fituese e çmimit 'Oskar', është përfshirë në aksident në Los Anxhelos dhe ka përfunduar në spital

Lori Hoxha u ka dhënë një përgjigje të gjithë atyre personave që duan të dinë përse nuk ka bërë asnjë dedikim në rrjete sociale për ditël

Këngëtarja Elvana Gjata po komentohet së tepërmi në media për paraqitjen e saj në një event mode të organizuar së fundmi në kryeqytet.

Çifti mbretëror ndodhet për një tur katër ditor në Pakistan dhe duket se janë shtuar detajet se Kate dhe William presin të bëhen prindër

Këngëtarja mjaft e dashur për publikun shqiptar, Aurela Gaçe feston sot ditëindjen e saj të 45-të.

Olsi Bylyku dhe partnerja e tij, Egli janë kthyer një ndër çiftet më të komentuar në showbiz-in shqiptar.

Këngëtarja Barbana Dini ka publikuar një ditë më parë këngën e titulluar "Ku je", në bashkëpunim me të vëllain e ndjerë, Ergi Dini.

Jennifer Aniston nuk i rezistoi dot rrjetit social Instagram,.

Në periudhën që ka qenë brenda në burg Keisi ka qenë mbështetja më e madhe për Stresin.