Gazetari zbulon çiftin e showbiz-it shqiptar që do martohen së shpejti

09/08/2019 - 10:35

Muzika dhe dashuria është ajo që i ka bërë bashkë Marsela Çibukajn dhe Vitmar Bashën.

Në shkurt të këtij viti, Marsela dhe Vitmar bënë publike lidhjen e tyre kur këngëtari tha se Marsela është motivi, shtysa, muza e albumit të tij, të titulluar “9”.

Të ftuar muaj më parë në një emision, dy këngëtarët folën përsa i përket jetës së tyre private. Të pyetur se kur ata do ta kurorëzojnë dashurinë tyre në martesë Vitmari u përgjigj: "Në pranverë".

 Por ndërkohë ndërhyri Marsela, e cila duke qeshur u shpreh:

"Mos thuaj kot. Tani unë si vajzë nuk mund të them se kur e kemi për t'u martuar sepse së pari i përket çunit (duke bërë me gisht nga Vitmari) me i propozu femrës. Kështu që presim propozimin dhe unazën dhe më pas caktohet data".

E mesa duket Vitmari i paska propozuar Marselës.

Në një intervistë për "Edicionin Veror", Eraldo Rexho i erdhi rrotull e rrotull një lajmi ekskluziv deri sa e tha më në fund.

 Marsela dhe Vitmari do të martohen dhe nusja do të jetë në kopertinën e Revistës Who, na e merr mendja me fustan të bardhë.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ditën e sotme, mamaja e moderatores Bora Zemani ka ditëlindjen dhe e bija i ka kushtuar disa fjalë zemre në këtë ditë të veçantë.

Pasi shokuan fansat për ndarjen e tyre, Mozzik ka hapur zemrën për të folur për marrëdhënien e tij me Loredanën, me të cilën ka edhe një

Gjatë një konference për shtyp në Madrid, aktorja Elsa Pataky ka komentuar edhe ndarjen e shumëpërfolur  mes kunatit të saj Liam Hemswort

Justin Bieber ka marrë një super dhuratë dhe jo nga bashkëshortja por nga këngëtari J. Balvin.

DJ i famshëm David Guetta dhe e dashura e tij Jessica Ledon, 25 vite më e re, duket se po shijojnë pushimet në Miami Beach.

Aktorja e humorit Rudina Dembacaj duket se është ndarë zyrtarisht me bashkëshortin e saj, Aleksandër Varfaj.

Aktori i Hollywood-it Brad Pitt është parë në shoqërinë e një kolege të re, Ali Shawkat.

Pas lajmeve që u përhapën ditën e fundit, të cilat thanë se ylli portugez i futbollit, Cristiano Ronaldo, ishte martuar fshehurazi me Geo

Yjet e Hollywood, Channing Tatum dhe Jenna Dewan kanë përfunduar divorcin në një gjykatë në Los Angeles më 19 nëntor.

Doktori i njohur i VIP-ave Skerdi Faria, ishte i ftuar mbrëmjen e kaluar në emisionin “Glamour Zone” në RTV Ora.