George Clooney flet për Meghan Markle: Po përsëritet historia e Lady Diana

12/02/2019 - 21:13

Pak ditë më parë në të gjitha mediat e huaja u publikua një letër, të cilën Meghan Markle ia kishte drejtuar babait të saj.

Dukesha i kërkonte që ta linte të qetë dhe shkruante se fjalët e tij i kishin copëtuar zemrën në miliona copa. Së fundmi një nga miqtë më të mirë të Meghan Markle dhe Princit Harry, aktori George Clooney, ka vendos të flasë për publikimin e kësaj letre private.

Sipas burimeve të ‘People’ dhe ‘Hello’ në një panel gazetarësh në Los Angeles, George ka thënë se Meghan po bezdiset shumë, sepse të gjitha mediat po merren shumë me jetën e saj.

“Po e arrijnë Meghan Markle në çdo gjë. Ajo është bezdisur dhe përgojuar. Ajo është 7-muajshe shtatzënë dhe po përndiqet njësoj si Princeshë Diana. Po përsëritet historia”, – ka thënë ai.

Gjithashtu Clooney ka hedhur poshtë thashethemet se do të jetë kumbari i fëmijës së Meghan dhe Harry, pavarësisht se është miku më i mirë i tyre.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtari Flori Mumajesi është shfaqur për herë të parë në publik pas lajmeve për gjendjen e tij të rrënuar ekonomike.

Pas 6 vitesh lidhje çifti i njohur i showbiz, aktorët Katie Holmes dhe Jamie Foxx nuk janë më bashkë.

Në muajin maj të këtij viti, aktorja e njohur Almeda Abazi u bë nënë për herë të parë.

Fundjavën që lamë pas, këngëtari i njohur Erik Lloshi i dha fund beqarisë duke u kurorëzuar në martesë me partneren e tij, Rominën.

Katie Holmes dhe Jamie Foxx i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre 6-vjeçare.

Në mediat e huaja u diskutua pak kohë më parë se  personazhi televiziv Kylie Jenner dhe partneri i saj reperi Travis Scott do të lidheshi

Aktori i famshëm, Dwayne Johnson ka kurorëzuar dashurinë me partneren e tij prej shumë vitesh, Lauren Hashian. 

Këngëtari i njohur Erik Lloshi i dha fund beqarisë, fundjavën që sapo kaloi në një dasmë që zgjati disa ditë.

Këngëtarja Ronela Hajati gjatë një interviste virtuale me ndjekësit në rrjete sociale ka zbuluar disa të dhëna për jetën e saj.