Getoari fut në sherr motrat Vjollca

13/02/2018 - 22:35

   Marina Vjollca mes dy dashurive...

Motrat më seksi që moderojnë në ekranet e televizioneve shqiptare po grricen me njëra tjetrën.

Teksa ndodhen me pushime në St. Moretz, Luanës i ka mbetur hatri me motrën e saj.

Marina dhe Getari kanë publikuar shumë foto e video nga pushimet e tyre, por kjo e fundit nxiti debat.

Bisha ime” e ka quajtur Marina bashkëshortin e saj, i cili shfaqet me gojën e hapur pas moderatores bukuroshe. Kështu në fakt Marina quan gjithmonë Luanën. 

'Tani zgjidh kush e ka emrin bisha'- shkruan Luana. Dhe Marina për ta qetësuar ka pohuar se ajo është bisha femër.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Nuk është ndonjë gjë e re por Kim Kardashian ka shkaktuar sërish ''trazira'' në Instagram pas publikimit të fotos më të fundit ku shfaqet

Pamje të re dhe e dashur e re, sekrete për aktorin e njohur italian, Gabriel Garko. 

Nëpërmjet një fotoje të publikuar pak minuta më parë, Luana Vjollca ka zbuluar me kurriz personazhin që ka të ftuar këtë të shtunë.

Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari janë në një lidhje prej shumë vitesh, por janë treguar gjithmonë të rezervuar për romancën e tyre.

Pak ditë pas arrestimit të Stresit në një hotel në Linzë të Tiranës, ku u kap me armë pa leje dhe me disa doza kokainë, ndërsa sipas njof

Ajola Xoxa dhe Erion Veliaj u bënë prindër për herë të parë dy javë më parë.

Këngëtarja Zaimina Vasjari është rikthyer fuqishëm me postimet e saj në rrjetet sociale. Ajo pa frikë renditet ndër mamit e reja më seksi

Kamela Islamaj dhe Marsela Çibukaj janë dy nga këngëtaret më të njohura në tregun muzikor shqiptar dhe me zërin e tyre të bukur shoqërojn

Mbrëmjen e djeshme, policia e Tiranës njoftoi arrestimin e reperit të njohur Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi.

Këngëtarja Shakira ka fansa të çmendur në të gjithë botën.