Getoari ndryshon look, asnjëherë nuk e kemi parë kështu (FOTO)

16/09/2019 - 09:33

Getoar Selimi mund të cilësohet si një nga meshkujt më me stil të showbiz-it shqiptar, sepse gjithmonë është treguar shumë i kujdesshëm për pamjen e tij. Vitet e fundit këngëtari i njohur ka preferuar t’i qëndrojë besnik të njëjtit ‘look’ me mjekër të gjatë dhe flokët të prerë shkurt.

Atëherë kur të gjithë menduam se Getoari nuk do të ndryshonte asnjëherë pamje, reperi vendosi të na surprizonte. Ai ka treguar se ka vendosur të rifreskojë imazhin e tij, duke i prerë flokët tërësisht.

Menjëherë pas publikimit të fotos nga ana e fansave të reperit pati reagime të shumta, disa shpreheshin të kënaqur me ndryshimin e të tjerë thoshin se duhej të kishte bërë të kundërtën, të linte flokët e të hiqte mjekrën. Pavarësisht se ky ishte një ndryshim i papritur me siguri duhet të jetë i përkohshëm, sepse siç e ka thënë vetë Getoari më shumë ka shërbyer si një rifreskim. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Angela Martini u përfol disa muaj më parë lidhur me një divorc të mundshëm mes saj dhe bashkëshortit milioner, Dragos Savulescu.

Iris Luarasi ishte një ndër të ftuarat e kësaj puntate në “Shiko Kush LUAN”, ku ka zbuluar një fakt interesant lidhur me disa nga ish-stu

Edhe pse sapo ka publikuar këngën “A je mirë”, bashkëpunim me Esto, Çiljeta ka zgjedhur të jetë e rezervuar në daljet e saj televizive, p

Kryeministri në detyrë i Kosovës Ramush Haradinaj shijon ditët me diell të tetorit në qytetin e Durrësit.

Ndarja e Mozzik dhe Loredanës ka qenë tema më e diskutuar kohët e fundit, shoqëruar me shumë kunja që ata i bënin njëri-tjetrit në rrjete

Këtë të shtunë, në emisionin “Pop Culture” në Top Channel, ka qenë i ftuar një personazh, i cili bëri zhurmë nëpërmjet një postimi në You

Kënga më e bukur e dekadës së fundit është “Video games” e Lana del Ray. Çmimi u dha nga ‘Q Awards’ në  Londër.

Këngëtarja shqiptare Rita Ora vazhdon të korrë sukses në arenën ndërkombëtare.

Mbrëmjen e kaluar, emisioni "Shqiptarët për shqiptarët", nisi puntatën e parë për këtë sezon por pa moderatoren Ola Bruko.

Prej 17 vitesh, aktorja e njohur Pavlina Mani dhe bashkëshorti i saj, regjisori Pirro Mani janë larguar në Shtetet e Bashkuara të Amerikë