“Gëzuar ditëlindjen trëndafil”, Roza Lati pozon nudo (FOTO+16)

14/06/2018 - 12:51

Moderatorja Roza Lati ka festuar 30-vjetorin dhe me këtë rast ka vendosur të realizojë një set fotosh dhe një video nudo.

Në të ajo shfaqet e zhveshur duke mbuluar pjesët intime me trëndafila, tamam si aktorja protagoniste te filmi i famshëm hollivudian “American Beauty”.

Fotot dhe videoja janë postuar vetë nga Roza në profiling e saj në “Instagram”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Kanye ka befasuar bashkëshorten e tij me deklaratën e tij.

Lady Gaga është fejuar përsëri! Ajo është ndër personazhet më të përfolura të skenës muzikore dhe atë të filmit kohët e fundit.

Ditën e sotme themeluesi i Top Media-s Dritan Hoxha do të festonte 50-vjetorin e lindjes së tij.

Ariana Grande dhe Pete Davidson kanë njoftuar se i kanë dhënë fund romancës së tyre.

Aktorja e famshme Yvonne Strahovski ka mirëpritur në jetë fëmijën e saj të parë me aktorin Tim Loden.

Princ Harry dhe Meghan Markle kanë takuar qindra adhurues të familjes mbretërore gjatë ditës së tyre të dytë në turin në Australi.

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti ka treguar 20 vitet e saj karrierë muzikore me anë të një postimi në Instagram. 

Lidhja mes këngëtares Ariana Grande dhe komedianit Pete Davidson ka marrë fund.

Pas daljes së filmit me Lady Gaga-n, është folur se lidhja e Bradley Cooper me Irina Shayk po përjeton krizë.

Rita Ora nuk di të ndalet! Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare është pjesë e albumit më të ri të grupit Rudimental.