Gigi Hadid ka diçka për të thënë për lidhjen e vëllait të saj dhe Dua Lipës

12/09/2019 - 13:12

Prej disa muajsh, Dua Lipa ka nisur një romancë me vëllain e motrave Hadid, Anwar-in.

Çifti është bashkë kudo dhe janë filmuar shpesh në momente intime, ndërkohë që burime pranë tyre tregojnë se Dua dhe Anwar kanë vendosur të bashkëjetojnë.

Dua ia ka prezatuar të dashurin familjarëve të saj dhe po ashtu ka bërë dhe Anwar, madje dy motrat e tij, Bella dhe Gigi kanë simpati për këngëtaren.

Së fundmi, Gigi ka publikuar në Instastory një foto të çiftit dhe krahas shkruan: “Ok, i dua kaq shumë këta të dy”- duke treguar se shkon shumë mirë me Duan dhe e mbështet lidhjen e tyre.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Arilena Ara ka vendosur të bëhet akoma më bjonde! Këngëtarja e njohur, e cila do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion, ka lyer flokët

E ftuar në emisionin “Ellen Tv Show”, Kris Jenner u vu përballë disa pyetjeve lidhur me familjarët e saj, duke u detyruar të zgjedhë mes

Vrasjet e dy grave njëra pas tjetrës tronditën nga bashkëshortët e tyre tronditën vendin.

Media Britanike, BBC i ka dedikuar një artikull të veçantë pjesëmarrësve të këtij edicioni në "Eurovision", ku është ndalur edhe te këngë

Bebe Rexha ka folur hapur për herë të parë rreth përvojës së saj me çrregullimin bipolar që kur bëri publike diagnozën e saj në prillin t

Fatmir Hysenbelliu i ftuar në emisionin “Glamour Zone” në TV Ora ka treguar sakrificën më të madhe që ka bërë për dashurinë.

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia ka falënderuar të gjithë miqtë dhe dashamirët që i kanë qëndruar pranë në këto çaste të vështira që po k

Mamaja e këngëtares Xhesika Polo, njëherazi edhe motra e këngëtares së njohur Valbona Mema, është ndarë nga jeta ditën e djeshme.

Pas javëve të tëra impenjime për shkak të Megxit, më në fund princi William dhe Kate Middleton kanë marrë disa ditë pushime me fëmijët e