Granit dhe Leonita Xhaka zbulojnë emrin e vogëlushes së porsalindur (FOTO)

08/10/2019 - 17:17

Një ditë më parë, Granit dhe Leonita Xhaka u bënë prindër për herë të parë. Bashkëshortja e futbollistit të njohur solli në jetë një vajzë.

Ishte Graniti ai i cili postoi në rrjete sociale foton e parë ku dukeshin duart e çiftit dhe vogëlushes krahas së cilës shkruante: "Mirëseerdhe princeshë e vogël! Mami dhe babi të duan shumë".

Ndërsa ditën e sotme Leonita ka zbuluar emrin që kanë zgjedhur teksa publikon të njëjtën foto si futbollisti në Instagram dhe shkruan; "Ayana Xhaka. Mami dhe babi do të duan ty përgjithmonë".

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pas shumë vitesh të mërzitur me njëri-tjetrin, Gentian Zenelaj dhe Julian Deda i dhanë fund debatit të tyre pak kohë më parë.

Në emisionin e natës së kaluar, moderatorja Roza Lati ishte ulur në kolltukun e të ftuarit në “Why Not” në TV Ora.

Artisja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora ka uruar 12-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës.

Sir Elton John është detyruar të ndërpresë koncertin e tij në Zelandën e Re pasi u sëmur nga pneumonia.

Këngëtarja Genta Ismaili kohët e fundit është shpesh në qendër të mediave prej kohës kur u zbulua lidhja e saj e dashurisë me partnerin t

Kur këngëtarja e njohur Jennifer Lopez performoi në Super Bowl në fillim të këtij muaji, ajo i dëshmoi botës se mosha është me të vërtetë

Për herë të parë, që prej largimit nga mbretëria, Harry dhe Meghan janë fotografuar bashkë ditën e Shën Valentinit.

Çifti shumë i komentuar i showbizit, Tuna dhe Patris Berisha janë përfolur prej ditësh për një ndarje të mundshme. Fillimisht këngëtarja

Moderatorja e njohur, Floriana Garo, ka festuar ditëlindjen një natë më parë. Ajo ka zgjedhur ta kalojë këtë moment të veçantë pranë mike

Këngëtari i njohur Nicky Jam po martohet!

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai nëpërmjet një postimi të bërë në Instagram.