Grida Duma shfaqet mjaft elegante në dasmën e motrës (FOTO)

26/05/2019 - 08:58

Teksa mbrëmjen e djeshme zhvillohej protesta e opozitës, ku ishin mijëra persona në shesh, te Hotel Rogner, shumë pranë protestës, martohej motra Grida Dumës, ish-deputetes së PD-së.  Disa pamje me dron tregonin se në hotelin “Rogner” po zhvillohej një dasmë. Tavolinat elegante rreth pishinës dhe personat që lëviznin ranë shumë në sy nga pamjet me dron.

Mësohet se mbrëmë u martua Greis Duma me Alirion Lirin dhe dasma pati rreth 200 të ftuar. Greis, motra e ish-deputetes Grida Duma, ka studiuar dhe jetuar në SHBA por vendosi që dasmën ta bënte në atdhe, ku nuk mungoi as muzika tradicionale e Shqipërisë së mesme.

Grida Duma shfaqet në dasmën e së motrës me një fustan të zi elegant që i nxjerr në pah dekoltenë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pas përfundimit të emisionit "Why Not", moderatorja Roza Lati do të sjellë shumë shpejt një emision të ri.

Zyrtarisht dy këngëtarët Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë martuar në datën 7 maj të këtij viti në ishujt Maldive.

Britney Spears pas 30 ditësh në një qendër Wellness, është kthyer e shëndetshme.

Marshall Bruce Mathers Jr., babai biologjik i reperit Eminem është ndarë nga jeta në moshën 67-vjeçare në Fort Wayne, Indiana.

Aktori i famshëm turk Kivanc Tatlitug është shtruar në spital pasi u helmua nga ushqimi.

Lidhja e këngëtares Jonida Maliqi me aktorin e humorit Romeo Veshaj është konfirmuar pas publikimit të një video, ku ata ishin në një pis

Aktorja dhe këngëtarja Selena Gomez ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak marrëdhënies saj me Bill Marry.

Bradley Cooper dhe Irina Shayk do qëndrojnë në shtete të veçanta pas ndarjes së tyre.

Para disa ditësh u njoftua se Elvana Gjata do të publikojë projektin më të ri për këtë fillim vere në Stamboll.

Këngëtarja e njohur, Tanerelle u vu në shënjestër të  kritikave dhe komenteve negative për dekoltenë e saj, pasi parakaloi në tapetin e k