Gruaja e këngëtarit shqiptar në dasmë me atlete (FOTO)

23/09/2018 - 11:23

Moderatorja Elita Rudi dhe këngëtari Gjiko kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë mes shumë VIP-ash të ftuar, të cilët ishin të veshur mjaft bukur.

Në mesin e të ftuarve ishte dhe Ermal Fejzullahu me bashkëshorten dhe ajo që ra më shumë në sy ishte se Ariana kishte veshur në dasmë atlete.

Ajo kishte menduar për rehatinë e saj që në shtëpi, përpara se të nisej për në dasmën e Elitës dhe Gjikos. Me fustanin e saj të kuq shumë gala, Ariana ka menduar duke qenë se nuk shihen këpucët, të veshë një palë atlete.

Ajo zgjodhi që në dasmën e çiftit të famshëm të showbiz-t shqiptar të shkojë trendy, ndryshe nga të tjerat, por njëkohësisht të kërcejë sa të dojë pa ndjerë dhimbje takash në këmbët e saj.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Flori Mumajesi ka qenë në qendër të vëmendjes këto ditë me fitoren në "Kënga Magjike". 

Pas kërcimeve të konkurrentëve, shpeshherë hapet debat në "Dance with me", por këtë herë shkak ishte thjesht një kompliment i moderatores

Kaia Gerber, vajza e supermodelës Cindy Crawford, është kurorëzuar "Modelja e Vitit" në eventin vjetor të Fashion Awards 2018.

Një ndër këngët më të dashura për publikun në “Kënga Magjike” ishte padiskutim “Psikopatja jote” e Fifit dhe Mc Kreshës e cila jo më kot

Ditën e djeshme, të ftuar tek “E diela shqiptare”, Ronela Hajati dhe grupi Revolt Klan patën një debat midis tyre.

10 dhjetori për bukuroshen shqiptare Almeda Abazi dhe aktorin e njohur turk, Tolgahan Sayisman, është një datë shumë e rëndësishme, pasi

Këngëtarja me famë botërore, Miley Cyrus i ka shokuar të gjithë me deklaratën që ka bërë gjatë një interviste për “The Sun”, ku ka pranua

Në ndryshim nga Meghan Markle dhe princ Harry, të cilët jo në pak raste kanë shfaqur dashurinë e tyre në publik, dukesha e Cambridge Kate

Balerina dhe prezantuesja e motit në TVKlan, Alba Hoxha ka postuar një foto në Instagram me një veshje nuseje shumë seksi me të cilët sfi

Në një postim në InstaStory, Dafina Zeqiri ka vendosur që ti japë mbështetje këngëtares shqiptare me famë botërore, Rita Ora.