Habit Kastro Zizo: Do bëhem gay

Postuar: 14/06/2018 - 09:24

Këngëtari Kastro Zizo njihet për natyrën e tij pa komplekse dhe të drejtpërdrejtë për të thënë atë që dëshiron. Deklarata që bëri në intervistën për "Fun Day" i ka habitur të gjithë.

I pyetur nëse i ka shkruar ndonjëherë të dashurës letra dashurie, ai ktheu një përgjigje që u bë virale si dhe shkaktoi të qeshura në studio.

Kastro Zizo: Pse mi ça jam unë, jam ndonjë borzilok unë? Patjetër mi.

Fatma Methasani: Vallahi ti bësh këngë çajit dhe jo të dashurës, dyshoj.

Kastro Zizo: Kam bërë aq shumë këngë për femrat sa po mendoja dy vjet të bëhem gay fare. Kot, gjendje. 2018-2020 po rri gay ca kohë, meqë është trend.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   "Phoenix", titulli i albumit më të ri të Rita Orës

   Këngëtarja Bleona Qereti është kthyer tmerrësisht e nxehtë me postimin e saj më të fundit dhe ka një paralajmërim për të gjithë fansat

   Ajo është sot ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun shqiptar. Bëhet fjalë për Eli Farën.

   Sezoni i ri televiziv ka nisur me ndryshime të shumta, ku moderatore të njohura kanë kaluar nga një televizion në një tjetër.

Këngëtarja Morena Taraku është e njohur për postimet e shumta në rrjetet sociale.

Bradley Cooper dhe Irina Shayk duan të zgjerojnë familjen e tyre, sipas mediave rozë.

Prej kohësh, Televizioni Klan po përgatitet për një spektakël gjigant, i cili jo vetëm që nuk është transmetuar ndonjëherë në ekranet shq

"Forbes" ka publikuar listën e këngëtarëve me fitimet më të mëdha për vitin 2018 dhe në krye qëndron Jay Z, i cili ka marrë fronin si mbr

   Pak minuta pas publikimit të lajmit për lirimin e Ermal Hoxhës, bashkëshortja e tij, ish-miss-i dhe këngëtarja Rezarta Shkurta publiko

   Seldi Qalliu ka shuar çdo dyshim, duke e pranuar publikisht në skenën e “Dance With Me” ndarjen nga Mimoza Shkodra.