"Hailey Bieber", modelja vendos mbiemrin e Justin si markë tregtare

20/10/2018 - 12:38

Hailey Baldwin ka paraqitur më 10 tetor kërkesën për vendosjen e mbiemrit të saj të ri ''Bieber'' si markë tregtare. 21-vjeçarja regjistori ''Hailey Bieber'', së bashku me emrin e saj të vajzërisë ''HRB3'', me qëllim krijimin e një linje veshjesh, pasi në aplikacion përzgjodhi kategorinë ''veshje''.

Hailey dhe Justin, u fejuan në korrik vetëm një muaj pas ribashkimit dhe u martuan më 13 shtator. Në të njëjtën ditë ata morën edhe një licencë martese.

Çifti u martua në një gjykatë në qytetin e New York dhe dëshmitari i tyre ishte shoku i këngëtarit, Josh Mehl.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Edhe pse ka vite që është personazh publik dhe mjaft aktiv në rrjete sociale, blogeri i njohur durrsak, Olti Curri ia ka dal të mbajë të

Pak ditë më parë, këngëtari shumë i dashur i të gjitha moshave, Flori Mumajesi, tha se po mendon të largohet nga muzika.

Ka disa muaj që këngëtarja e njohur Elvana Gjata nuk publikon në rrjetet sociale dhe nuk është shfaqur në publik.

Pas ndarjes nga Angelina Jolie, Brad Pitt është përfolur shpesh për lidhje me femra të ndryshme.

Këngëtari i njohur Blero ka rrëfyer një moment që ai e quan të veçantë në jetën e tij.

Një ditë pasi Ariana Grande publikoi këngën më të re "7 rings", këngë e cila arriti 20 milionë klikime që në ditën ë parë, këngëtarja aku

Pas publikimit të bashkëpunimin me Ledri Vulën në dhjetor të 2018-ës, reperja Tayna mesa duket po përgatitet për një tjetër projekt me No

Reperi më i ri i “On Records”, Read ka sulmuar Mozzik dhe Loredanën, në një intervistë për emisionin “Sevenbizz”.

Estela Ujka na ka emocionuar të gjithëve ditën e sotme me rrëfimin e saj lidhur me betejën e fituar me tumorin.

Pothuajse e panjohur modelja e famshme Naomi Campbell, me një parruke me kaçurrela, syze piloti dhe një komplet ngjyrë kafe të lehtë, në