"Hajde për hajër", Bleona e veshur me vello

11/10/2018 - 10:24

Këngëtarja Bleona Qereti, ka paralajmëruar se shumë shpejt do të publikojë këngën e saj më të re "Monsters".

Ajo ka përfunduar edhe xhirimet e klipit, në të cilin do të vijë mjaft tërheqëse.

Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram disa imazhe nga xhirimet, e veshur më të bardha.

Në foton e publikuar bie në sy komenti i Ermal Mamaqit i cili shkruan: "Për hajër o zot kush do të marri".

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Nëpërmjet postimeve në profilin e saj në Instagram, Era Istrefi lajmëroi fansat se ndodhet në Amsterdam.

Vetëm pak ditë më parë këngëtarja Bleona Qereti ka publikuar klipin e saj më të ri me titull “Monster”.

Moderatorja e Top Channel Arbana Osmani ka publikuar në rrjete sociale një video mjaft gazmore.

Pas një heshtje dy javore nga ngjarja që tronditi zonën e ish Bllokut ka reaguar këngëtarja Elvana Gjata. 

Nuk është ndonjë gjë e re por Kim Kardashian ka shkaktuar sërish ''trazira'' në Instagram pas publikimit të fotos më të fundit ku shfaqet

Pamje të re dhe e dashur e re, sekrete për aktorin e njohur italian, Gabriel Garko. 

Nëpërmjet një fotoje të publikuar pak minuta më parë, Luana Vjollca ka zbuluar me kurriz personazhin që ka të ftuar këtë të shtunë.

Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari janë në një lidhje prej shumë vitesh, por janë treguar gjithmonë të rezervuar për romancën e tyre.

Pak ditë pas arrestimit të Stresit në një hotel në Linzë të Tiranës, ku u kap me armë pa leje dhe me disa doza kokainë, ndërsa sipas njof

Ajola Xoxa dhe Erion Veliaj u bënë prindër për herë të parë dy javë më parë.