Hefner: Kam fjetur me mbi një mijë femra

26/03/2013 - 18:49

SHBA, 26 mars 2013 - Hugh Hefner thotë se ka qënë në shtrat me mbi një mijë femra gjatë jetës së tij.

Krjuesi i revistës Playboy, tashmë 86-vjeç u martua për herë të tretë në dhjetor të vitit të kaluar.

Ai shprehet, se gjithmonë ka qënë besnik gjatë martesave por e ka “kompensuar” mungesën e seksit me femra të tjera kur ka qënë i vetëm.

“Me sa femra kam fjetur? Si mund ta di? Me mbi një mijë, sigurisht. Kishte zhurmë në jetën time kur u martova, por kur isha i martuar kurrë nuk kam tradhëtuar. Por e kam kompensuar këtë kur nuk isha i martuar. Ju duhet të qëndroni besnik”,- ka thënë Hefner.

 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Young Zerka dhe Ronela Hajati, janë një nga çiftet më të përfolura të momentit, dhe për faktin që të gjithë e dinë që janë prej vitesh ba

Robert Berisha është një ndër personazhet më të komentuar për momentin për shkak edhe të marrëdhënies së tij me Nora Istrefin.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, kohët e fundit ka qenë tejet aktive në publikimin e fotografive ku shfaqet provokative.

I vjetër dhe dorështrënguar. Është ky motivi për të cilën Meital Dohan, 40-vjeçarja artiste, ka lënë aktorin 78 vjeçar Al Pacino.

Reperi i njohur Pop Smoke, është vrarë me armë zjarri brenda banesës së tij. Autoritetet njoftojnë se muzikanti i famshëm, emri i vërtetë

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman u bënë prindër për herë të parë në muajin maj të vitit që lamë pas. Almeda solli në jetë djalin e tyre

Aktori James Bond ka anulluar premierën e filmit të tij të ri në Kinë për shkak të virusit vdekjeprurës, koronavirus.

Modelja e njohur e Playboy, Heather Elizabeth Parkhurst është sulmuar nga dy qentë e saj Pitbull e për pasojë ka përfunduar në spital.

E ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, moderatorja Roza Lati foli hapur edhe për ish-të dashurin e saj, për të cilin është komentuar së

Aktori i humorit, Romeo Veshaj ishte i ftuar ditën e sotme në emisionin "Wake Up", në Top Channel.