Hera në prehrin e Nexhmie Hoxhës, nusja durrsake dedikim emocionues (FOTO)

20/02/2018 - 11:24

Nusja e nipit të diktatorit Enver Hoxha, Rezarta Shkurta, ka ndarë në rrjetet sociale një foto të rrallë të vogëlushes së saj para disa vitesh, me stërgjyshen.

Hera, vajza e Ermal Hoxhës, në prehrin e Nexhmies dhe krah fotos një dedikim plot dashuri.

Kjo në fakt nuk është hera e parë që Rezarta Shkurta publikon momente afeksioni për familjen e diktatorit pjesë e pandashme e së cilës është dhe ajo. 

Teksa shkruan këto rreshta, Rezi zbulon që Nexhmija thirret me përkëdheli “nëna Mia”.

Ne e kemi shume xhan nena Mian, edhe pse ja marim te gjitha stirolapsat ku ajo cdo dite shkruan, dhe hedh kujtimet e saj me gjyshin e madh @herahoxha.al #Family”, ka shkruar Rezarta në postimin e saj të cilin e ka shoqëruar me zemër.

Por tërheq vëmendjen edhe opsioni i komenteve, të cilin e ka çaktivizuar. Ndoshta i ka paraprirë komentuesve të ndryshëm, që shpeshhere e prishin gojën kur bëhet fjalë për të venë e diktatorit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Moderatori i njohur Ardit Gjebrea e ka bërë gjithnjë të ditur “nepsin” e tij për ushqime të ndryshme.

Paul McCartney ka mbajtur një koncert live në Londër, ku 1 orë pas nisjes së tij i është bashkuar edhe Ringo Starr, për të kënduar së bas

Ajo është një nga nënat e reja më seksi në showbiz-in shqiptar. 

Sabri Fejzullahu ka zgjedhur që të vijë në një projekt të ri muzikor me këngëtaren Morena, e cila u shpall “Miss Kosova” në vitin 2010.

Justin Bieber ka filluar një kapitull të ri romantik me bashkëshorten e tij Hailey Baldwin, por në zemrën e tij ka ende një hapësirë për

Kontakti i fundit mes Thomas Markle dhe Meghan Markle daton në maj në prag të martesës së saj me princin Harry.

Qysh në fëmijëri ishte në qendër të vëmendjes dhe tani si një kampione e stilit, Kendall është bërë modelja më e paguar e botës si dhe më

Dua Lipa dhe Paris Hilton janë yje shumë të famshme, secila në fushën e saj, ndërsa kur bëhen bashkë, padyshim që marrin vëmendjen e fans

Në lajmet që qarkullojnë lidhur me familjen mbretërore, thuhet se princi William mendon se Meghan po e largon Harry-n nga familja.

Mbase, po të mos ishte për “Kënga Magjike”, këtë detaj mund të mos e kishim kapur, por paparazzi i Panorama Plus i ka ndjekur këngëtarët