Hygerta Sako: Nuk jam e lumtur pse mbusha 42, por sepse ndihem 24 dhe e dashuruar (FOTO)

10/08/2019 - 10:18

Ish-missi dhe moderatorja e njohur sportive, Hygerta Sako duket se moshën nuk e ka fare problem. Bukuroshja e ekranit është më në formë se kurrë dhe përmes një statusi në rrjete sociale na ka kujtuar se nuk është e lumtur që mbush 42-vjeçe por sepse ndihet si një 24 vjeçare dhe e dashuruar.

Moderatorja duket se po e shijon çdo periudhë të jetës së saj dhe ndihet shumë e lumtur.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Christina Ricci ka kërkuar divorc dhe urdhër mbrojtje nga bashkëshorti i saj prej 7 vitesh, James Heerdegen, pasi ky i fundit ushtroi dhu

Aktori i njohur i humorit Gent Hazizi ka folur së fundi për kineastët shqiptare si dhe prodhimet e reja të kolegut të tij Ermal Mamaqi.

Isida Mollaymeri dhe Alba Hoxha janë dy balerina shumë të njohura në Shqipëri.

Pavarësisht se është një prej figurave më të njohura të gazetarisë shqiptare, pak gjëra dimë për jetën private dhe të shkuarën e Blendi F

Dua Lipa dëshiron të ketë një bashkëpunim me Madonën, e këtë e ka konfirmuar edhe menaxheri i këngëtares shqiptare Ben Mawson.

Lajmi se aktorja Beren Saat do të ndahej sërish nga bashkëshorti i saj, këngëtari Kenan Dogulu pushtoi ditët e fundit portalet turke e jo

Blue Ivy Carter, vajza e Beyonce dhe Jay Z ka korrur suksesin e saj të parë. 8-vjeçarja fitoi çmimin e saj të parë në BET Awards për këng

Aktori i humorit, Florjan Binaj ka ndarë lajmin e mirë me ndjekësit në rrjete sociale se më në fund e ka fituar luftën me virusin Covid-1

Arbana Osmani është në pritje të ëmbël të një djali. Këtë gjë e vërtetoi Arbana me dhuratën që mori nga stafi i emisionit të saj ‘Dua të