I bën bashkë vajza e deputetit, Stresi 'thur lavde' për Metën (FOTO)

19/08/2018 - 17:54

Reperi shqiptar Stresi ka qenë mbrëmjen e kaluar i pranishëm në dasmën e vajzës së deputetit të LSI-së, Agron Çela. Ky i fundit ka bërë bashkë figura të rëndësishme të politikës me rastin e martesës së vajzës së tij. Reperi ishte i shoqëruar nga e fejuara e tij Kejsi.

Mirëpo pak orë pas dasmës, Stresi ka publikuar një foto krah Presidentit Ilir Meta. 

“Nder Dhe Mirenjohje Per Presidentin E Rrepublikes Se Shqiperise Nje Burre Me Virtyte Te Rralla .Gjithashtu i Uroj Deputetit Tone Te Dashur Gon Çela Vetem Suksese Te Metejshme Dhe Ti Trashegohet Vajza Perjet .Me Rrespekt”, shkruan reperi.

 

 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Çdo detaj i paraqitjes së një personazhi të njohur për publikun ka rëndësi dhe kështu ishte dhe rikthimi i Elvana Gjatës pas kaq shumë ko

Sot ajo është një nga këngëtaret më të suksesshme dhe më të pëlqyer në botë. Por kush e zbuloi talentin e Dua Lipës?

Para disa ditësh këngëtarja dhe aktorja Lady Gaga ka shpërndarë me fansat e saj foton e tatuazhit të saj më të fundit në krah.

DJ i famshëm Diplo ka një miqësi të veçantë me dy këngëtaret nga Kosova, Dua Lipa dhe Era Istrefi.

Aktorja e njohur e “Portokalli” Delinda Disha, i ka bërë thirrje Bashkisë së Tiranës që të vërë një tjetër drejtues në krye të Teatrit Ek

Suksesi i padiskutuar i këngëtares së famshme me origjinë nga Kosova, Dua Lipa, ka tërhequr vëmendjen e "The Sun".

Elvana Gjata ka zbuluar një surprizë për të gjithë fansat e saj, gjatë një interviste ekskluzive me Alaudin Hamitin në Klan Kosova.

Këngëtari i njohur shqiptar, Ardian Bujupi mori vëmendjen e të gjithë mediave para disa muajve kur një fanse e tij publikoi imazhe me të.

Ish-zëdhënësja e Partisë Demokratike, Laura Vorpsi është bërë nënë për herë të dytë.