I dashuri i ri i Miley-t konfirmon lidhjen me këngëtaren: Jam shumë i lumtur

12/10/2019 - 16:57

Miley Cyrus nuk humbet shumë kohë!! Pas ndarjes nga ish-bashkëshorti, Liam Hemsworth dhe nga mikesha e ngushtë, Caitlynn Carter, këngëtarja ka nisur një tjetër lidhje me shokun e saj, Cody Simpson.

Çifti ka ndarë në rrjete sociale foto me njëri-tjetrin dhe megjithëse Miley s’ka folur publikisht për lidhjen e re, ishte Cody ai që e konfirmoi zyrtarisht romancën e tyre.

Në një intervistë për “Hollywoodlife” ai ka treguar se nuk është më single dhe se është shumë i lumtur me Miley-n krah tij. “Jam shumë i lumtur, ajo është kreative dhe e bën gjithçka me pasion.”

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktorja turke, Hazal Kaya e njohur në Shqipëri si "Nihal" është bërë nënë për herë të parë.

Anaid Kaloti ishte pjesë e diskutimit në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ku ndër të tjera foli edhe për lidhjen e shumëpërfolur të dashurisë

Make-up artisti shqiptar, Mario Dedivanovic ka fituar mbrëmjen e kaluar çmimin "American Influencer Awards 2019", eveniment që u mbajt në

Shefi i njohur i kuzhinës, Renato Mekolli sot feston ditëlindjen e tij.

Reperi Kanye West ka performuar së fundmi këngët e albumit të tij më të fundit në një burg në Teksas, ku rreth 200 të dënuar kanë pasur m

Këngëtarja Selena Gomez ka bërë sërish të flitet për të pasi një komenti që ka lënë në një nga fotot e modeles së njohur Bella Hadid.

Rudina Dembacaj, sot aktore hunori, po përflitet gjerësisht në media për lidhjen e re, gje që mendohet se ka qenë pikërisht shkaku që i d

Më shumë se një vit më parë, këngëtarja e njohur Eneda Tarifa i dha fund bashkëjetesës 18-vjeçare me muzikantin Erjon Zaloshnja.

Prej 3 vitesh, boksieri i njohur Robin Krasniqi ishte në një lidhje dashurie me modelen Heidi Lushtaku.

Shefi i njohur i kuzhinës, Renato Mekolli është ngacmuar së fundmi për librin e tij "Sekretet e shijes", i prezantuar në panarin e këtij