I komentojnë “Mirë se vjen në Serbi”, ja si i përgjigjet komentueses i dashuri i Dua Lipës

09/08/2018 - 15:19

Dua Lipa ka mbërritur në Prishtinë për koncertin e radhës e shoqëruar edhe nga i dashuri i saj, Isaac Carey.

Ky i fundit, ka postuar në Instagram një foto ku shënonte vendndodhjen “Prishtinë” ndërsa një komentuese i shkruan “Mirë se vjen në Serbi”.

Pa u zgjatur shumë në debatin që e kanë vijuar më gjatë komentuesit e tjerë, i dashuri i Duas ia kthen: “Gjeografia nuk është pika jote më e fortë”.

Teksa komentuesja i shkruan sërish se “As historia nuk është pika jote më e fortë”, Isaac nuk e ka vijuar më tej debatin virtual me ndjekësen.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Flori Mumajesi ka qenë në qendër të vëmendjes këto ditë me fitoren në "Kënga Magjike". 

Pas kërcimeve të konkurrentëve, shpeshherë hapet debat në "Dance with me", por këtë herë shkak ishte thjesht një kompliment i moderatores

Kaia Gerber, vajza e supermodelës Cindy Crawford, është kurorëzuar "Modelja e Vitit" në eventin vjetor të Fashion Awards 2018.

Një ndër këngët më të dashura për publikun në “Kënga Magjike” ishte padiskutim “Psikopatja jote” e Fifit dhe Mc Kreshës e cila jo më kot

Ditën e djeshme, të ftuar tek “E diela shqiptare”, Ronela Hajati dhe grupi Revolt Klan patën një debat midis tyre.

10 dhjetori për bukuroshen shqiptare Almeda Abazi dhe aktorin e njohur turk, Tolgahan Sayisman, është një datë shumë e rëndësishme, pasi

Këngëtarja me famë botërore, Miley Cyrus i ka shokuar të gjithë me deklaratën që ka bërë gjatë një interviste për “The Sun”, ku ka pranua

Në ndryshim nga Meghan Markle dhe princ Harry, të cilët jo në pak raste kanë shfaqur dashurinë e tyre në publik, dukesha e Cambridge Kate

Balerina dhe prezantuesja e motit në TVKlan, Alba Hoxha ka postuar një foto në Instagram me një veshje nuseje shumë seksi me të cilët sfi

Në një postim në InstaStory, Dafina Zeqiri ka vendosur që ti japë mbështetje këngëtares shqiptare me famë botërore, Rita Ora.