I 'kopjoi' veshjen, Bieta thumbon publikisht Rudinën (FOTO & VIDEO)

22/03/2019 - 18:03

Një ditë më parë, moderatorja e njohur Rudina Magjistari u shfaq në emisionin e saj me një kostum për të cilin tha se e kishte me merak që ta vishte apo jo.

“E kisha me dyshim këtë kostumin kur e vesha se mendova do thonë ‘ka dalë me pizhama’. Nuk janë pizhama, por kostum i trendit të fundit”, sqaroi Rudina publikun e saj.

Por një veshje të tillë e ka patur edhe moderatorja e “Top Channel”, Bieta Sulo në emisionin e saj. Bieta është shfaqur e veshur me trendin më të fundit dy ditë para.

Sulo ka publikuar sot në “Instagram” një video për të treguar veshjen si ‘pizhama’. Bashkëngjitur me postimin ajo shkruan datën dhe ditën kur e ka veshur, që përkon me një ditë para se ta vishte Rudina.

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

20. 03. 2019 (e merkure)

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo) on

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktorja Bella Thorne ka vendosur t’i përballojë kërcënimet per fotot nudo në një mënyrë ndryshe: i parapriu duke i postuar vetë ajo.

Bebe Rexha dhe Ava Max janë dy këngëtare me origjinë shqiptare që po korrin sukses të jashtëzakonshëm në tregun muzikor ndërkombëtar.

Këngëtarja e famshme, Rita Ora është shfaqur shumë seksi dhe provokuese në rrugët e Londrës.

Edhe pse e shkëputur nga ekrani prej kohësh, moderatorja bukuroshe Marina Vjollca është mjaft aktive në rrjete sociale.

Muajin e kaluar bukuroshja shqiptare Almeda Abazi dhe aktori shumë i dashur turk, Tolgahan Sayisman u bënë prindër për herë të parë me ar

Fjodora Fjora është një nga gazetaret më të njohura të kulturës në Shqipëri.

William Levy dhe bashkëshortja e tij Elizabeth Gutierrez janë drejt ndarjes.

Aktorja e njohur italiane Ornella Muti është dënuar me gjashtë muaj heqje lirie si edhe një gjobë prej €500 për shkak të mospjesëmarrjes

Aktorja Dakota Johnson dhe Chris Martin i kanë dhënë fund lidhjes së tyre 2-vjeçare.

Ledri Vula, Lorik Cana dhe aktori Edi Kastrati janë nderuar me çmimin “Nderi i Gjakovës”.