I lidhur me Ilda Bejlerin? Deputeti pranon se do ta zgjidhte për një fundjavë

21/01/2018 - 10:45

Kohët e fundit në mediat shqiptare është përfolur për një lidhje të gazetares sportive Ilda Bejleri me deputetin e Partisë Demokratike Klevis Balliu. Ky i fundit i ftuar në emisionin ‘Mos i fol shoferit’ nga Rudina Dembacaj nuk ka pranuar të japë detaje nga jeta personale.

“Për mua disa gjëra duhet të mbeten personale. Nuk besoj që ka interes njeri të dijë”, tha ai.

28-vjeçari më pas insistoi dhe deklaroi se jeta e tij personale nuk do të bëhet objekt për mediat. Deputeti i PD-së gjithashtu shtoi se ende është shumë i ri për t'u martuar, por do donte një familje të vogël me një djalë dhe një vajzë.

Pavarësisht të gjithave, një pyetje e moderatores bëri që Balliu të zërë në gojë emrin e gazetares së sportit me të cilën përflitet se është në një lidhje.

“Tre emra të femrave të ekranit që do zgjidhja për të kaluar një fundjavë? Ilda Bejleri, Nevina Shtylla dhe Marina Vjollca.”

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një koncert i Dua Lipës për të shënuar përvjetorin e parë të muzeut Louvre Abu Dhabi u anullua për shkak të stuhisë së madhe të shiut.

Konflikti mes këngëtares Enca Haxhiaj dhe reperit Noizy, ishte lajmi që i çuditi jo pak të gjithë në fillim të vitit 2017.

Disa javë më parë, Fatma dhe Alfio Rrotani u dorëzuan dhe pranuan përpara të gjithëve se janë kokë e këmbë të dashuruar.

Rita Ora ishte ftuar mbrëmë në "People's Choice Awards" ku i mahniti të gjithë e veshur me një fustan blu.

Zjarri katastrofal, i cili ka shënuar edhe shumë viktima në Kaliforni, ka djegur edhe shtëpinë e ish-misit të njohur shqiptar, Valbona Ço

Zanfina Ismaili tregon përvojën më të keqe shëndetësore që ka pasur në jetë.

Personazhet që ai ka sjellë ndër vite padyshim e kanë bërë publikun të qeshë, por mesa duket ka dhe nga ata që mund të jenë indinjuar nga

Olti Curri ka hyrë në shtëpinë e re dhe ku ka më mirë sesa ta nisësh me këmbë të mbarë dhe me një gjë të ëmbël si hasudja.

Kate Upton ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë me bashkëshortin Justin Verlander.