I publikojnë fotot nudo, Iggy Azalea fshin llogaritë sociale

29/05/2019 - 09:59

Iggy Azalea ka fshirë çdo llogari të sajën në rrjetet sociale, pas publikimit të fotove “topless”, të një seti fotografik, të cilat ishin publikuar pa lejen e saj.

Llogaritë e rapper-es australiane u çaktivizuan menjëherë pas publikimit të fotove, një set fotografik i “Revistës GQ”, të vitit 2016.

Foto të shkrepura nga Nino Munoz, tregojnë Iggyn duke pozuar me gjoksin e saj jashtë dhe e veshur vetëm me një palë pizhame të shkurtra, ngjyrë të bardhë.

Shumë femra me nivel të lartë kanë qenë modele për cover-at e revistës GQ, me një dorë të vendosur strategjikisht, etj,. duke mbuluar gjoksin e tyre etj. Gjithmonë kam menduar se kanë qenë “covera” të mahnitshme, kështu që e provova dhe unë këtë mundësi”, shkroi ajo në rrjetin e saj para se të fshinte çdo gjë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Prej disa javësh, në media qarkulloi lajmi se moderatorja e njohur e “InTV”, Fatma Methasani ishte në pritje të ëmbël të fëmijës së parë

Sot me mijëra fëmijë në gjithë Shqipërinë u ulën për herë të parë në bankat e shkollës e të tjerë u rikthyen pas disa muajsh pushime.

Ditën e sotme ka nisur sezoni i ri mësimor dhe të shumtë janë vogëlushët që ulen për herë të parë në bankat e shkollës

Në shtator jo vetëm nxënësit përgatiten për fillimin e shkollës por edhe njerëzit e ekrtanit për startimin e sezonit të ri televiziv.

Getoar Selimi mund të cilësohet si një nga meshkujt më me stil të showbiz-it shqiptar, sepse gjithmonë është treguar shumë i kujdesshëm p

Princi Harry feston sot më 15 shtator 35-vjetorin e lindjes.

Moderatorja e njohur Albana Osmani përcjell shumë energji pozitive dhe falë kësaj është shumë e pëlqyer nga publiku.

Ish-deputetja Grida Duma së fundmi ka qenë e ftuar në "Pop Culture", ku rrëfeu disa detaje për veten që më herët nuk i kishte thënë në pu

Ditën e djeshme moderatorja, Jonida Vokshi dhe aktori Besnik Krapi u kurorëzuan me martesë në një resort luksoz të qytetit të Durrësit.

Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij, Monika, së shpejti do të bëhen prindër për herë rë dytë.