I quajti të bijën plakushe, Sabiani i kthehet komentueses: Kujdes ke princesha ime se del me humbje

10/02/2019 - 11:47

Kejsi Mejdini, vajza e këngëtarit të njohur Sabiani publikon shpesh në rrjete sociale foto mjaft provokuese. Jo pak herë këto foto ngjallin reagime pa fund në rrjetet sociale. Vetë Kejsi në disa dalje publike ka pohuar se babai i saj nuk e kritikon për fotot provoukese, madje pjesa më e madhe e tyre kanë pikërisht atë si autor. Kjo duket edhe nga komentet që babë e bijë shkëmbejnë në rrjetet sociale.

Rasti më i fundit ka qenë pikërisht kur Kejsi ka postuar në rrjetet sociale një foto ku e quan veten "Helena e koheve moderne". Një komentuese ka shkruar poshtë fotos "Shoh një plakushe te verdhe", ndërkohë që përgjigjen nuk e ka marrë nga ajo por nga vetë Sabiani.

Ai i është përgjigjur komentues duke i shkruar "te plasi zemra ka edhe keshtu ske ci ben kujdes ke princesha ime se del me humbje".

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtari Flori Mumajesi është shfaqur për herë të parë në publik pas lajmeve për gjendjen e tij të rrënuar ekonomike.

Pas 6 vitesh lidhje çifti i njohur i showbiz, aktorët Katie Holmes dhe Jamie Foxx nuk janë më bashkë.

Në muajin maj të këtij viti, aktorja e njohur Almeda Abazi u bë nënë për herë të parë.

Fundjavën që lamë pas, këngëtari i njohur Erik Lloshi i dha fund beqarisë duke u kurorëzuar në martesë me partneren e tij, Rominën.

Katie Holmes dhe Jamie Foxx i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre 6-vjeçare.

Në mediat e huaja u diskutua pak kohë më parë se  personazhi televiziv Kylie Jenner dhe partneri i saj reperi Travis Scott do të lidheshi

Aktori i famshëm, Dwayne Johnson ka kurorëzuar dashurinë me partneren e tij prej shumë vitesh, Lauren Hashian. 

Këngëtari i njohur Erik Lloshi i dha fund beqarisë, fundjavën që sapo kaloi në një dasmë që zgjati disa ditë.

Këngëtarja Ronela Hajati gjatë një interviste virtuale me ndjekësit në rrjete sociale ka zbuluar disa të dhëna për jetën e saj.