'I zhdukur' prej kohësh, zbulohet vendndodhja e Flori Mumajesit

24/08/2019 - 18:54

U bë kohë që kantautori i njohur, Flori Mumajesi, i ka munguar jetës publike. Ai nuk ka publikuar asnjë projekt të ri muzikor dhe në rrjetet sociale është treguar krejtësisht pasiv. Postimi i tij më i fundit është bërë që me datë 8 prill.

Ditën e djeshme, Flori kishte ditëlindjen dhe mbushi 37 vjeç. Ai mori urime të shumta në këtë ditë kaq të veçantë dhe fansat po prisnin që më në fund të reagonte. Mirëpo as në ditën e ditëlindjes Flori nuk solli asnjë postim të ri dhe nuk u bë aktiv.

Pas kontaktimit me miq të afërt të Florit, është bërë e ditur që ai momentalisht ndodhet në Novergji. Arsyeja e këtij udhëtimi është shumë private dhe nuk lidhet me anën profesionale.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ditën e djeshme moderatorja, Jonida Vokshi dhe aktori Besnik Krapi u kurorëzuan me martesë në një resort luksoz të qytetit të Durrësit.

Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij, Monika, së shpejti do të bëhen prindër për herë rë dytë.

ModeratorjaJonida Vokshi dhe aktori Bensik Krapi i kanë thënë “po” njëri-tjetrit në një ceremoni romantike që u mbajt në Golem.

Ish deputetja Grida Duma ka qenë e ftuara e parë në rubrikën “Një ditë me Dojnën”në emisioni "Pop Culture. Moderatorja ka realizuar këtë

Këngëtarja Miriam Cani është në pritje të ëmbël për herë të dytë.

Këngëtari amerikan Eddie Money është ndarë nga jeta në moshën 70-vjeçare pasi humbi betjejën me kancerin e ezofagut.

Vëllezërit Endri dhe Stefi Prifti si dhe këngëtarja e njohur Aurela Gaçe kanë qenë për disa kohë bashkëpronarë të një prej klubeve më të

Marina Vjollcën pas një mungesë të gjatë në ekran, së fundmi do ta shohim sërish me programin e saj.

Së fundmi e gjithë vëmendja e internetit është kthyer tek Rihanna.

Aktori i famshëm, Brad Pitt, ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin e gazetares ë njohur, Ellen DeGeneres, ku folën rreth një femre që e