Ia bëri dhuratë Ajkës për ditëlindjen e parë, sa kushton qeni që bleu Besi për vajzën

15/07/2019 - 16:00

Më 12 korrik, vajza e e Xhensilës dhe Besit festoi një vjetorin e lindjes në një festë përrallore, ku pjesëmarrës përveç familjarëve ishin edhe shumë personazhe të njohur.

Ajo që mori vëmendjen e të gjithëve sigurisht që ishte vogëlushja, portreti i së cilës u zbulua për herë të parë. Por surprizat nuk kanë mbaruar me kaq dhe Besi ka zbuluar në Instagram dhuratën që i ka bërë Ajkës, një qen ngjyrë të murrmë.

Sipas ‘Iconstyle.al’ qeni kushton plot 1500 euro dhe i përket racës së veçantë Weimaraner. Ky qen është përdorur me kohë për gjueti nga familjet me gjak mbretëror dhe njihet si një qen mjaft besnik, miqësor dhe i bindur.

Qentë e kësaj race zakonisht preferohen nga familje me fëmijë të vegjël pasi mësohen me anëtarët e familjes duke u shndërruar në një prej tyre.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtari italian Al Bano Carrisi ditën e sotme ka humbur nënën në moshën 96-vjeçare.

Ka ndërruar jetë në moshën 61-vjeçare, ylli i pop-it, Marie Fredriksson.

Të tjera detaje zbardhen nga vdekja e parakohshme e reperit amerikan, Juice Wrld i cili është ndarë nga jeta të dielën në moshën 21-vjeça

Këngëtarja suedeze, Marie Fredriksson, vokalistja e grupit Roxette, ka humbur jetën në moshën 61-vjeçare pas një lufte të gjatë me sëmund

Mbrëmjen e kaluar në emisionin “NIN” ishte e ftuar aktorja Adriana Matoshi, e cila tregoi detaje për jetën e saj profesionale, suksesin d

Nora dhe Era Istrefi kanë vendosur të organizojnë një koncert në Tiranë, fitimet e të cilit do t’i dhurojnë për personat e prekur nga tër

Këngëtari Robert Berisha ishte i ftuar në emisionin “Ftesë në pesë” me Bieta Sulon, ku ka folur edhe njëherë për divorcin e tij nga Nora,

Besa Kokëdhima, ishte artisja e cila hoqi dorë nga pjesëmarrja në festivalin e “Këngës Magjike” me arsyetimin se nuk mundte të këndonte p

“Marriage Story,” saga zemërthyese e Netflix kryeson në nominimet për Golden Globe, me gjatë të tilla, përfshirë, dramën më të mirë, në a

Prej kohësh tashmë, është bërë publike lidhja mes moderatores Arbana Osmani dhe regjisorit Eduart Grishaj.