Ija e Bes Kallakut flirton në Instagram me politikanin e njohur (FOTO)

13/01/2018 - 16:59

Ajo është gjyshja më e famshme dhe më e dashur nga fansat e nipit të saj dhe jo vetëm. Po flasim për Ijen, gjyshen e aktorit të humorit Bes Kallaku.

Edhe pse ka vetëm pak ditë që ka hapur Instagram, numri i ndjekësve në llogarinë e saj ua kalon edhe vajzave të cilat postojnë gjatë gjithë kohës foto provokuese dhe tërheqëse.

Por duket se Ija e ka marrë seriozisht rrjetin social duke komentuar dhe like fotot e ndjekësve të saj, një ndër të cilët është edhe presidenti i SHBA-së, Donald Trump.

Pas komentit të saj, me nota humori Besi shkruan se Ija po flirton me Trump-in, çka ka shkaktuar të qeshura e plot komente nga fansat e të dyve tashmë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Në disa raste të veçanta shpesh yjet e njohura sjellin imazhe nga arkiva e tyre.

Tashmë është zyrtare: Neymar është sërish beqar!

Luis Fonsi ka marrë shtatë tituj Guinness World Records falë këngës që kryesoi listat e tabelave në janar 2017.

Hailey Baldwin ka paraqitur më 10 tetor kërkesën për vendosjen e mbiemrit të saj të ri ''Bieber'' si markë tregtare.

Nëpërmjet postimeve në profilin e saj në Instagram, Era Istrefi lajmëroi fansat se ndodhet në Amsterdam.

Vetëm pak ditë më parë këngëtarja Bleona Qereti ka publikuar klipin e saj më të ri me titull “Monster”.

Moderatorja e Top Channel Arbana Osmani ka publikuar në rrjete sociale një video mjaft gazmore.

Pas një heshtje dy javore nga ngjarja që tronditi zonën e ish Bllokut ka reaguar këngëtarja Elvana Gjata. 

Nuk është ndonjë gjë e re por Kim Kardashian ka shkaktuar sërish ''trazira'' në Instagram pas publikimit të fotos më të fundit ku shfaqet

Pamje të re dhe e dashur e re, sekrete për aktorin e njohur italian, Gabriel Garko.