Iku nga Top Channel, por ja me kë fotografohet Bes Kallaku (FOTO)

Postuar: 19/10/2017 - 16:01

Aktori i humorit Bes Kallaku, kohët e fundit ka qënë lajm kryesor i mediave sociale, përpos super dasmës dhe muajit të mjaltit edhe për largimin pas 14 viteve nga emisioni “Portokalli” në Top Channel.

Ndonëse ai e tha që largimi i tij nga ky television nuk erdh si rezultat i ndonjë konflikti apo hatërmbejtjeje me drejtuesit, kishte dhe nga ata skeptikët që e vinin ende në dyshim fjalën e tij.

Dhe ja... Besi publikon një foto për të “mbyllur” gojat e liga.

Mbrëmjen e kaluar, ai ishte një ndër të ftuarit VIP, në festën e ditëlindjes së trashëgimtares së "Top Media-s", Lori Hoxha, ku edhe ka shkrepur një foto me partnerin e Lorit, Vis Bajraktari.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Këngëtarja dhe sipërmarrësja Rezarta Shkurta, e cila është bërë shumë e njohur edhe si nusja e nipit të diktatorit Enver Hoxha, është

   Kjo periudhë ka qenë mjaft e ngarkuar për koreografin e njohur shqiptar Albi Nako. 

Me rreth 2 milionë ndjekës në Instagram, Enca është personazhi shqiptar më i famshëm në rrjetet sociale.</body></html>

“Top Arena” në Top Channel nuk është vetëm një emision sportiv, por aty flitet më shumë se kaq dhe spektakli është i garantuar.

Ndoshta shumë prej jush nuk e mbajnë mend por Anjeza Maja vite më parë ka qenë moderatore sporti.

Pasi Beniada Nishani (Jakiç) nisi një karrierë të re si modele, duke u përzgjedhur imazh i revistës "Playboy" të Portugalisë, ajo nuk po

Gjithmonë keni përfunduar të magjepsur nga pamja sexy e Ilda Bejlerit në postimet e saj në rrjetet sociale apo nga daljet në ekran.

Historia e romancës së Albi Nakos me ish-bashkëshorten Klaudia Pepa nisi në prapaskenat apo në përgatitjet për kërcimin e radhës.

Ndeshja e djeshme mes Serbisë dhe Zvicrës ishte një ndër më emocionueset për shqiptarët, pasi dy golat e shënuar erdhën nga dy shqiptarët