Ilva Tare feston ditëlindjen, urimin më të veçantë e merr nga mikja e saj

Postuar: 19/04/2018 - 12:48

Gazetarja Ilva Tare feston ditën e sotme ditëlindjen dhe i gëzohet shumë urimeve që ka marrë. Me siguri ndër më të veçantët do të jetë edhe ai që ka marrë nga mikja e saj më e mirë. Bëhet fjalë për Egerta Shehun, e cila është grimierja e saj prej vitesh dhe shoqja e saj më e mirë.

Ajo ka zgjedhur ta urojë Ilvën me anë të një videoje, ku janë bashkangjitur foto të ndryshme me dedikime.

Të kujtohet? Kur kemi qenë trendy? Kur nuk dukeshim që ishim tapë? Kur shëtisnim botën? Në momentet që numërohen në jetë! Dorë për dore. Unë do të bëj makup-in edhe 100 vjet të tjera!”, kanë qenë fjalët e shkruara prej saj.

Mike të tilla dhe fjalë si këto, janë të rralla, ndaj Ilva është vërtet me fat!

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Aktorja e famshme amerikane Renee Zellweger rikthehet pas 24 vitesh në një seri televizive.

Në puntatën e djeshme tek “Sekretet e Portokallisë” moderatorja e dashur për publikun Xhemi Shehu, na ka treguar se e dashuron punën e sa

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu ka udhëtuar drejt Skocisë së fundmi dhe ka ndarë me të gjithë ndjekësit, disa nga eksperiencat e saj.

Ka nisur me nota humori intervista mes aktorit të Portokallisë Rezart Veleshnja në studion verore të ABC News dhe gazetarit Eni Shehu.

Reperi shqiptar Stresi ka qenë mbrëmjen e kaluar i pranishëm në dasmën e vajzës së deputetit të LSI-së, Agron Çela.

Gazetarja dhe spikerja e ‘Abc News’, Viol Xhafaj, duket se pas 8 vitesh ka vendosur të largohet nga televizioni ku u rrit profesionalisht

Vetëm pak ditë më parë modelja e famshme Cara Delevingne është kapur mat me të dashurën e re.

Vetëm pak ditë më parë, një nga trashëgimtaret e Top Channel-it, Sara Hoxha, u lidh në martesë me moderatorin Ledion Liço.

Aktorja e famshme botërore, me prejardhje shqiptare, Eliza Dushku, mbrëmë është martuar në një ceremoni private.

Pas emërimit në postin e rëndësishëm si sekretare e përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, ish-deputetja e Partisë Demokratik