Irina Shayk dhe Bradley Cooper në betejë ligjore për kujdestarinë e vajzës

26/06/2019 - 10:16

Bradley Cooper dhe Irina Shayk do qëndrojnë në shtete të veçanta pas ndarjes së tyre.

Çifti tani është përplasur për kujdestarinë e vajzës së tyre 2-vjeçare Lea De Seine. Supermodelja dhe aktori i dhanë fund lidhjes 4-vjeçare këtë muaj.

Irina do jetojë në New York ndërsa Bradley do qëndrojë në Los Angelos. Një burim tha për "Grazia" se: "Irina asnjëherë nuk u ndje si në shtëpi në Los Angeles, veçanërisht në shtëpinë e tyre në Pacific Palisades sepse mami i Bradley jetonte atje dhe kjo shkaktoi tension."

Mirëqenia e Leas është në plan të parë të çiftit, të cilët janë në betejë ligjore për kujdestarinë e vajzës.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pas lajmeve që u përhapën ditën e fundit, të cilat thanë se ylli portugez i futbollit, Cristiano Ronaldo, ishte martuar fshehurazi me Geo

Yjet e Hollywood, Channing Tatum dhe Jenna Dewan kanë përfunduar divorcin në një gjykatë në Los Angeles më 19 nëntor.

Doktori i njohur i VIP-ave Skerdi Faria, ishte i ftuar mbrëmjen e kaluar në emisionin “Glamour Zone” në RTV Ora.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka zbuluar në një postim në Instagram se kritikohet shpesh nga njerëzit që nuk po publi

Pak ditë më parë, Kylie Jenner shiti 51% të aksioneve të kompanisë së saj të famshme të kozmetikës për 600 milionë dollarë.

Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij prej 3 vitesh Georgina Rodriguez mund të jenë martuar në fshehtësi në Marok, menjëherë pas ceremoni

Pak nga dashuria për të, pak nga nostalgjia për Rachel të “Friends”, pak nga mungesa e saj deri para një muaji në Instagram, njerëzit vër

Johnny Depp, është sërish beqar.

Çifti mbretëror Princ Harry dhe dukesha Meghan Markle do të bëhen prindër për herë të dytë, më shpejt seç mund të mendohet.

Që pas ndarjes nga aktorja Angelina Jolie, aktori i njohur Brad Pitt është lakuar shpesh në media për histori të reja dashurie, megjithat