Irma Libohova flet pas humbjes së bashkëshortit, ja çfarë do të bëjë

Postuar: 16/07/2017 - 20:27

Ikona e muzikës shqiptare, Irma Libohova, ka qenë e ftuar këtë javë në programin "Lart e Poshtë", ku ka rrëfyer të rejat në karrierën e saj si dhe verën e këtij viti, që si të gjitha të tjerat e gjen të angazhuar me koncerte kudo ku ka shqiptarë.

Por Irma ka folur gjithashtu për herë të parë edhe për amanetet e të shoqit, duke zbuluar se do t'i çojë në vend ato. 

Bëhet fjalë për disa këngë të preferuara të tij, të cilat Irma ende nuk i ka publikuar, por që me siguri do t'i sjellë së shpejti për të përmbushur dëshirën e Besnikut, me të cilin kaloi vitet më të bukura të jetës. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Joleza Koka, e njohur për disa deklarata të veçanta, duket sikur është martuar në fshehtësi të plotë gjatë kësaj vere.

   Florjan Binaj është një nga aktorët e preferuar të publikut i cili famën e mori nga spektakli i humorit "Portokalli" me rolet si polic

   Këngëtarja Rezarta Shkurta ka realizuar setin më të fundit fotografik me vogëlushen e saj Hera.

Noziy është një ndër reperët më të pëlqyer dhe të kërkuar, nëpër koncerte të ndryshme brenda dhe jashtë Shqipërisë.

Sia publikoi ditën e djeshme klipin zyrtar të këngës më të re “Rainbow”, e cila do të jetë kolona zanore e filmit të animuar “My Little P

Dafina Zeqiri gjithmonë është diferencuar nga kolegët e saj, për stilin e veçantë që sjell në tregun muzikor.

Burime pranë Televizonit Publik bëjnë me dije për “Who” se emisioni “Pasditja ime” në RTSH, do të rikthehet së shpejti në sezonin e ri.

Një moment i veçantë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në emisionin “Procesi Sportiv” ku ka qenë i ftuar edhe sulmuesi i Partizanit, Edgar Ça

   Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, më në fund më duket se e ka gjetur sozinë e saj. Madje, edhe ajo është e famshme.

   Një nga reperët më të njohur në Shqipëri ka pësuar aksident automobilistik.