Ish-deputetja në muajin e gjashtë të shtatzënisë. Ka shtuar vetëm 4 kg!

15/04/2019 - 20:43

Klajda Gjosha ishte e ftuar në studion e “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon, ku ndau emocionet e pritjes së ëmbël për herë të dytë.

Vetëm pak ditë më parë, ish-deputetja konfirmoi lajmin se është shtatzënë dhe se do të bëhet nënë e një vajze. Ndërkohë, gjatë bisedës së sotme ajo zbuloi se është në muajin e gjashtë, edhe pse në pamje të jashtme është shumë e vështirë të vihet re barku i rrumbullakosur.

Klajda tregoi se gjatë gjithë këtyre muajve ka shtuar vetëm 4 kilogramë dhe nuk është aspak e shqetësuar për format trupore, edhe nëse do të shtojë në muajt në vijim.

Sa i përket angazhimit në politikë, ajo pranoi se situata e trazuar nuk e ndihmon aspak në gjendjen që ndodhet, por uron që gjërat të përmirësohen me kalimin e kohës. /tch

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Genc Prelvukaj është një ndër reperët më të spikatur të skenës shqiptare.

Ajo është një nga gjyshet më të famshme në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për Ijen, gjyshen e aktorit të humorit, Bes Kallaku.

Jorida Tabaku njihet si një ndër femrat më sharmante në politikën shqiptare.

Një video e ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri teksa këndonte në një lokal në Bllok bashkë me këngëtaren Eneda Tarifa, u bë virale

Prej vitesh tashmë operacionet plastike janë kthyer në modë dhe janë bërë të zakonshëm sidomos për vajzat e ekranit dhe këngëtarja Besa K

Artisti durrsak, Olen Çesari është një nga personazhet publikë që me violinën e tij ka arritur të jetë shumë i suksesshëm përtej kufijve

I ftuar në emision “Thumb” në ABC News, aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku ka folur për vështirësitë me të cilat është përballur në f

Aktori i famshëm, Orlando Bloom ka nxjerrë në shitje vilën e tij në Beverly Hills për 8.9 milionë dollarë.

Çiljeta ka treguar herë pas here me anë të postimeve të ndryshme në ‘Instagram’, në intervista, por jo vetëm, se një nga dashuritë më të