Ish e dashura dhe gruaja e Justin Bieber bëjnë "xing"

10/01/2019 - 16:56

E dimë që Selena Gomez dhe Hailey Baldwin kanë të njëjtën shije për meshkujt, por duket se kjo gjë funksionon edhe për veshjet.

Javën e kaluar, të dyja zgjodhën një markë shumë të njohur për t'u ndjerë rehat dhe ngrohtë gjatë përditshmërisë në këto ditë të ftohta dimri.

Gruaja aktuale e yllit të popit, Hailey u fotografua me një bluze të firmës Balenciaga. Më vonë, u fotografua edhe Selena Gomez e veshur me një golf të po së njëjtës firmë.  Ka qenë një rastësi zbulimi se të dyja i përkasin të njëjtit stil.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Fëmijët e “Në Kurthin e Piter Pan” donin të dinin me ngulm për marrëdhënien mes Gentian Zelenajt dhe bashkëshortes e tij.

E ftuar në emisionin “Rudina” në Tv Klan, nga ku tregoi detaje rreth jetës private, Zaimina Vasjari u shpreh se vajza ka mbushur jetën e

Një ditë më parë moderatorja e njohur, Alketa Vejsiu, ndau në profilin e saj në “Instagram” një fotografi nga e diela e saj.

Reperi shqiptar me famë ndërkombëtare, Gashi është kthyer në një nga reperët më të suksesshëm të momentit me hitet e tij që dëgjohen kudo

Modelja me origjinë kroate, Nina Moric "i ka vënë flakën" Instagramit me postimin e saj të fundit, ku shfaqet tërësisht nudo.

Karriera e saj muzikore ka nisur para 2 dekadash. Në 15 vitet e fundit, Gjyste Vulaj nuk ka humbur asnjë sezon veror pa koncerte.

Këngëtarja Elvana Gjata ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Pa dashuri”, në bashkëpunim me reperin Lyrical Son.

Pavarëssisht kritikave të shumta për festën e parë të "Baby-shower-it" në muajin shkurt, Meghan Markle po përgatitet për një tjetër festë

Çdo çift debaton herë pas here pas dyerve të mbyllura.

Ava Max (Koçi), këngëtarja me origjinë shqiptare e cila po njihet ndërkombëtarisht pas suksesit të këngës "Sweet but psycho" shpesh herë