Ish-Miss Shqipëria zbulon planet për martesë: Dua dasmë në një ishull

06/12/2018 - 17:01

Ish-Miss Shqipëria, bukuroshja nga Kosova, Agnesa Vuthaj mbetet një nga vajzat më të komentuara në media, e cila tërheq shpesh vëmendjen me postimet që bën në rrjetet sociale.

Sa i përket jetës së saj private, Agnesa është munduar gjithmonë që ta mbajë larg syrit të publikut. Por në një intervistë të fundit për “Prive”, ajo ka zbuluar për herë të parë se dasmën do e bëjë në një ishull. Madje bukuroshja ka shtuar se ceremonia do të jetë shumë private pasi do të ftojë vetëm të afërmit dhe miqtë e ngushtë.

"Dasma e ëndrrave për mua është në ishull me njerëzit më të afërt të familjes time dhe me miqtë që dua fort", ka rrëfyer Agnesa.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një ndër çiftet me të njohura kosovare janë bërë prindër sot për herë të parë

Dy moderatoret Luana dhe Marina së bashku me motrën e madhe, Lirën dhe partnerin e Marinës, Getoarin, po shijojnë pushimet në Austri.

Ariana Grande ka hyrë në historinë e Billboard Hot 100.  Këngëtarja është e para artiste që mban tre vendet e para të Billboard në të një

Katër muaj pas ngjarjes tragjike në ish-Bllok, ku u përfshi i fejuari i saj Ervin Mata, Elvana Gjata vendosi të rikthehej në skenë dhe në

Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson janë ndarë zyrtarisht për shkak të tradhtisë.

Të përjetosh divorcin nuk është e thjeshtë, por ama disa emra të njohur shqiptarë kanë mundur të ringrihen, të rinisin jetën pas ndarjes

Pasi lansoi këngën “Boll u bo tuj vuajt”, Luana Vjollca mendon se i meriton disa pushime dhe për këtë ajo ka zgjedhur Austrinë

'Të dua shumë' janë fjalët në shqip me të cilat bashkëshorti ka zgjedhur t'i urojë ditëlindjen Almedës.

Mbrëmjen e djeshme ka nisur edhe edicioni i dytë i emisionit "Në kurthin e Piter Panit" në TV Klan.

Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka zbuluar surprizën që ka përgatitur prej ditësh në bashkëpunim me këngëtaren Jonida Maliqi