"Ishim duke vdekur", reperi që bën klipe me armë tregon fobinë e tij

14/04/2019 - 21:42

Reperi i njohur shqiptar, S4MM njihet për klipet e tij muzikore të mbushura me armë, ku nuk mungojnë tekstet dedikuar qytetit të drogës. Pavarësisht kësaj, ai ka një fobi të madhe ndaj ashensorëve.

Në intervistën për "Why Not" në RTV Ora, ai rrëfeu çfarë ndodhi kur duhet të bënin një set fotografik në një banesë dhe e pa "vdekjen" me sy.

"Kemi shkuar të bëjmë fotosesion, ishte banesë. Kur kemi hipur në ashensor për 4 veta, ne hipëm 7 veta me dy të mëdhenj. U këput ashensori dhe kemi qenë duke vdekur. Kemi rënë nga kati i katërt në katin e dytë për 1 sekond. E kam pak fobi tani, nuk hipi shumë."

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktori i humorit, Romeo Veshaj ishte i ftuar ditën e sotme në emisionin "Wake Up", në Top Channel.

Pas shumë vitesh të mërzitur me njëri-tjetrin, Gentian Zenelaj dhe Julian Deda i dhanë fund debatit të tyre pak kohë më parë.

Në emisionin e natës së kaluar, moderatorja Roza Lati ishte ulur në kolltukun e të ftuarit në “Why Not” në TV Ora.

Artisja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora ka uruar 12-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës.

Sir Elton John është detyruar të ndërpresë koncertin e tij në Zelandën e Re pasi u sëmur nga pneumonia.

Këngëtarja Genta Ismaili kohët e fundit është shpesh në qendër të mediave prej kohës kur u zbulua lidhja e saj e dashurisë me partnerin t

Kur këngëtarja e njohur Jennifer Lopez performoi në Super Bowl në fillim të këtij muaji, ajo i dëshmoi botës se mosha është me të vërtetë

Për herë të parë, që prej largimit nga mbretëria, Harry dhe Meghan janë fotografuar bashkë ditën e Shën Valentinit.

Çifti shumë i komentuar i showbizit, Tuna dhe Patris Berisha janë përfolur prej ditësh për një ndarje të mundshme. Fillimisht këngëtarja

Moderatorja e njohur, Floriana Garo, ka festuar ditëlindjen një natë më parë. Ajo ka zgjedhur ta kalojë këtë moment të veçantë pranë mike