Ja si dukeshin VIP-at shqiptarë kur ishin fëmijë (FOTO)

Postuar: 21/04/2017 - 11:12

Ata janë personazhet më IN të momentit, por ata kanë ndryshuar shumë që nga koha kur ishin fëmijë.

Po ju i dalloni dot? Edhe ata kanë qenë fëmijë dhe madje shumë simpatikë, sepse të gjithë fëmijët janë padyshim të tillë.

Dikush i ka ruajtur tiparet e veta, e dikush jo shumë, megjithatë e rëndësishme është që sot janë pjesë e showbiz-it dhe janë ndër më të pëlqyerit e momentit.

Emisioni Fun Day në InTv me moderatore Fatma Methasani foli për 5 personazhet ndër më të perfolurit dhe sesi dukeshin ata femijë. Më poshtë do të shikoni fotot sesi dukeshin ata kur ishin të vegjël.

Enca Haxhia

Noizy

Ledri Vula

Bleona Qereti

Mozzik

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja e njohur Adelina Ismajli prej kohësh është martuar me Val Krasniqin dhe pak muaj më parë lidhja e tyre u plotësua me ardhjen n

Jemi mësuar t’i shohim fytyrat e tyre kudo, në televizion e kopertina revistash.

Sot është një ditë e shenjtë për të gjithë besimtarët myslimanë.

Humoristi i njohur italian, Gene Gnocchi e ka komentuar në formë ironie mundësinë e Filipo Inzagit për t’u bërë trajneri i ardhshëm i kom

Nga qyteti ku kandidon për një mandat tjetër deputeti, kryeministri i vendit Edi Rama duket se po kalon momente të këndshme familjare.

Ditën e sotme është bërë publike ndarja e këngëtares së njohur Jonida Maliqi me bashkëshortin e saj prej 17 vitesh, biznesmenin Gent Priz

Reperi Arkimed Lushaj, i cili njihet me emrin e skenës si Stresi, e kemi parë shpesh kohët e fundit së bashku me të atin të ishte i prani

Këngëtari i njohur Harry Style ka humbur një njeri shumë të afërt.

Tashmë duket se është zyrtare, Jonida Maliqi dhe bashkëshorti i saj biznesmen Gent Prizreni po ndahen.

Dhjetë ditë më parë, Presidenti i Republikës nderoi me dekoratën Mjeshtër i Madh një sërë artistësh dhe profesionistësh vendas.